header

پارک کودک ایلام

توضیحات

وجود مکانی در داخل شهر که محیطی آرام و دلنشین داشته باشد از نعمت خاصی برای اهالی آن منطقه و حتی مسافران برخورداراست که این فرصت را به عموم مردم می دهد تا بدون طی کیلومترها که اکثر در خارج از شهر قرار دارد برای گذراندن اوقات خوش به این مکان بیایند. پارک کودک ایلام که در میدان 22 بهمن انتهای خیابان ولایت قرار دارد در هر زمانی مورد استقبال مردم قرار می گیرد. این پارک  که همیشه مورد توجه مردم است امکانات ویژه ای به خصوص برای کودکان دارد تا دغدغه ی همیشگی پدر و مادرها برای تفریح کودکان در محیط مناسب برطرف شود همچنین برای نوجوانان هم محیط هایی در نظر گرفته شده است تا بتوانند از آن ها استفاده لازم را ببرند اگرچه پارک مطلوب سنین پایین است ولی گاها هم قشر میانسال از محیط دلچسب آن لذت می برند.

وجود وسایل های ورزشی در آن این فرصت را به علاقه مندان داده است تا بتوانند از ورزش صبحگاهی لذت ببرند علاوه بر این می توان گروه هایی از مردم که جهت انجام ورزش گروهی به این پارک می آیند را دید ازخصوصیات جالب آن وجود کتابخانه ای برای نوجوانان است که تمام امکانات آن منجرب شده است پارک کودک به یکی از پرتردد ترین پارک های شهر تبدیل شود.محیط سرسبز،مساحت زیاد،درختان فراوان،وجود حوضچه ها زیستگاه مناسبی را برای پرندگان فراهم کرده است که صدای دل انگیز پرندگان در هنگام آواز خواندن یا جمع شدن در کنار آب ها زیبایی پارک را دو چندان می کند.

آنچه حائز اهمیت است رسیدگی و توجه مسئولان به آن است به همین دلیل پارک کودک همیشه امکانات و لوازم جدید دارد علاوه برای رفاه حال بازدیدکنندگان سازه هایی تعبیه شده است تا در آرامش خاطر از این مکان لذت ببرند لازم به ذکر است  برای حفظ آن از ریختن زباله و شکستن درختان خودداری کرد. رودخانه سیمره، بزرگترین رودخانه لرستان ، کبیرکوه، امامزاده سید صالح الدین محمد آبدانان
، روستای کلم ، دریاچه دوقلو ، موزه تاریخ طبیعی ایلام ، پارک جنگلی چغاسبز ، سنگ نوشته گل گل ملک شاهی  می توانند گزینه بعدی انتخاب در سفرتان به ایلام باشد. با گردشگری 724 همراه شوید.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های ایلام روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟