header

کُجا برم؟ کِی برم؟ با چی برم؟ چند روزه برم؟

جمعه سیاه در دبی

اگر بخواهیم درباره رویدادهای این روزهای سال صحبت کنیم مطمئنا جمعه سیاه مهمترین آن ها خواهد بود. با اینکه این حراجی در ایران چندان جدی گرفته نمی شود ولی در شهرهای زیادی در جهان یکی از فستیوال هایی است که عده زیادی منتظر آن هستند. در نتیجه در این مطلب قصد داریم تا درباره جمعه سیاه در دبی توضیحاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای بهترین زمان سفر به کیش

جزیره کیش یکی از چندین جزیره دیدنی جنوب ایران است. این جزیره منطقه آزاد محسوب می‌شود و به همین دلیل محل مناسبی برای خرید اجناس و اقلام متنوع است.

سرگذشت تهران از قاجار تا پهلوی

تهران در گذر زمان، تغییر وتحولات تهران از دوره قاجار تا به امروز

امکانات و خدمات هتل شایگان کیش

هتل شایگان کیش یکی از بهترین هتل ها در کیش با بهترین و مجهزترین امکانات و پرسنل

خوشگذرانی در هتل های کیش

ایران کشوری پهناور است که شهرهای باستانی زیادی را در دل خود جای داده است. علاوه بر این شهرها طبیعت بکر ایران نیز گاهی اوقات از چشم همگان دور می ماند. تمام مناطق ایران، زیباست.

بهترین تورهای بلغارستان و وارنا برای سفر شما

بهترین تور سفر به بلغارستان و وارنا و بازدید از جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده بلغارستان و وارنا بهترین خاطره‌ها را برای شما رقم خواهد زد.

ایمن ترین هواپیماهای مسافربری ایران

ایمنی و حسن سابقه ناوگان هوایی، نقش مهمی در برگزاری یک پرواز به دور از سانحه را ایفا می کند. در کشور عزیزمان ایران، ناوگان حمل و نقل هوایی بسیار متعددی مشغول فعالیت است که هواپیماهای جدید و قدیمی فراوانی را نیز شامل می شود. در ادامه بهترین آن ها از نظر ایمنی را بررسی می کنیم تا خیال شما از بابت سلامت پروازتان آسوده تر گردد.

تحصیل پزشکی در کانادا

کانادا یکی از محبو‌ترین کشورها برای مهاجرت می‌باشد. مهاجرت به کانادا برای دانشجویانی که می‌خواهند در کشوری با سطح علمی بالا تحصیل کنند، گزینه‌ خوبی است. یکی از رشته‌های پرطرفدار کانادا، پزشکی می‌باشد.

جزیره ی اختصاصی کارلوس کیروش در موزامبیک

کارلوس کیروش که در موزامبیک متولد شده است و یک مربی اروپایی می باشد، علاقه ی وافری به محل تولد خود دارد و همین علاقه باعث شده است تا او در این جزیره، هتل داشته باشد و از گردشگران خاص خودش پذیرایی کن​​​​​​.

مواردی که باید در اجاره خانه روزانه در تهران در نظر داشته باشید

اجاره آپارتمان یکی از راه هایی است که برخی برای اقامت خود در شهر های مختلف انتخاب میکنند. اجاره خانه روزانه در تهران میتواند مزایای خاص خودش را داشته باشد و در عین حال نیز با دردسرهایی همراه باشد.