header

موزه برادران امیدوار، موزه ای با یادگاری های مختلف

توضیحات

یکی از مجموعه های تاریخی و دیدنی شهر تهران موزه برداران امیدوار است که در مجموعه کاخ موزه سعد آباد قرار دارد. این موزه به افتخار برادران امیدوار که طی ده سال دور دنیا را گشته اند ساخته شده است. این موزه شامل آثار مختلفی از بقایای حیوانات گرفته تا آثار هنری و فرهنگی می باشد. آثار موجود در این موزه در واقع یادگار هایی از سفر های مختلف این دو برادر از کشور های مختلف است. همچنین تعداد زیادی عکس از این دو برادر در هنگام سفر وجود دارد.

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید: کاخ موزه ملت

این موزه جذاب در مجموعه کاخ سعد آباد قرار دارد که یکی از مجموعه های فرهنگی مهم شهر تهران است. این مجموعه فرهنگی زیبا در یکی از مناطق خوش آب و هوا ی شهر تهران قرار گرفته است و هر ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از نقاط مختلف ایران و حتی دنیا است. در این مجموعه آثار گرانبهای تاریخی مختلفی نگهداری می شود.

از این مکان نزدیک هم دیدن کنید : دربند تهران

برای دسترسی به این موزه همانطور که گفته شد باید ابتدا وارد مجموعه کاخ سعد آباد شوید. برای دسترسی به کاخ سعد آباد هم از مترو تهران خط شماره یک می توانید استفاده کنید و هم از خطوط بی آر تی که امکان جا به جایی مسافر را در هر ساعت از شبانه روز دارند می توانید استفاده کنید. بازدید از این موزه زیبا می تواند یک تجربه به یاد ماندنی و جذاب باشد به خصوص برای کسانی که علاقه مند به مطالعه فرهنگ کشور های مختلف هستند. مجموعه کاخ سعد آباد شامل کاخ های مجلل پهلوی اول و دوم، موزه های با آثار ارزشمند و محیط سرسبزی با وسعت 180 هکتار است.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های تهران روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟