header

موزه برادران امیدوار، موزه ای با یادگاری های مختلف

فاصله از مرکز استان 19.5 ک.م فاصله از شهرستان تهران 19.7 ک.م فاصله از شهر تهران 19.7 ک.م

آدرس

(تهران - تهران - تهران)


کاخ سعد آباد

یکی از مجموعه های تاریخی و دیدنی شهر تهران موزه برداران امیدوار است که در مجموعه کاخ موزه سعد آباد قرار دارد. این موزه به افتخار برادران امیدوار که طی ده سال دور دنیا را گشته اند ساخته شده است. این موزه شامل آثار مختلفی از بقایای حیوانات گرفته تا آثار هنری و فرهنگی می باشد. آثار موجود در این موزه در واقع یادگار هایی از سفر های مختلف این دو برادر از کشور های مختلف است. همچنین تعداد زیادی عکس از این دو برادر در هنگام سفر وجود دارد.

این موزه جذاب در مجموعه کاخ سعد آباد قرار دارد که یکی از مجموعه های فرهنگی مهم شهر تهران است. این مجموعه فرهنگی زیبا در یکی از مناطق خوش آب و هوا ی شهر تهران قرار گرفته است و هر ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از نقاط مختلف ایران و حتی دنیا است. در این مجموعه آثار گرانبهای تاریخی مختلفی نگهداری می شود.

برای دسترسی به این موزه همانطور که گفته شد باید ابتدا وارد مجموعه کاخ سعد آباد شوید. برای دسترسی به کاخ سعد آباد هم از مترو تهران خط شماره یک می توانید استفاده کنید و هم از خطوط بی آر تی که امکان جا به جایی مسافر را در هر ساعت از شبانه روز دارند می توانید استفاده کنید. بازدید از این موزه زیبا می تواند یک تجربه به یاد ماندنی و جذاب باشد به خصوص برای کسانی که علاقه مند به مطالعه فرهنگ کشور های مختلف هستند. مجموعه کاخ سعد آباد شامل کاخ های مجلل پهلوی اول و دوم، موزه های با آثار ارزشمند و محیط سرسبزی با وسعت 180 هکتار است.


نویسنده

این جاذبه توسط Milad092 ثبت شده است

مشخصات

موزه برادران امیدوار، موزه ای با یادگاری های مختلف

امتیاز کاربران به :

موزه برادران امیدوار، موزه ای با یادگاری های مختلف

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)