plane car building loader animation

جاهای دیدنی تهران

divider image
تهران، خیابان 15 خرداد، میدان ارگ

کاخ گلستان، محل تاجگذاری پادشاهان قاجار و پهلوی

تهران، میدان نیاوران، کاخ نیاوران

کاخ نیاوران، محل زندگی آخرین پادشاه ایرانی است و اکنون تبدیل به موزه ای شده است که شما را با زندگی روزمره و اشرافی خانواده پهلوی آشنا می کند.

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان شهید فلاحی، انتهای خیابان شهید کمال طاهری

مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد با وسعت 110 هکتار در محله دربند تهران، مجموعه ای از کاخ های دوران قاجار و پهلوی است و چندین موزه ارزشمند و پربار در آن برگزار می شود.

مجموعه کاخ سعدآباد

یکی از موزه های جذاب موجود در مجموعه گاخ سعد آباد، موزه رجعت و عبرت است.

مجموعه کاخ گلستان

موزه مردم شناسی تهران یکی از موزه های جذاب شهر تهران که در مورد آیین و مراسمات ایرانی است.این موزه در کاخ ابیض که یکی از کاخ های مجموعه کاخ های گلستان است قرار دارد

مجموعه کاخ سعد آباد تهران

کاخ موزه ملت یا کاخ سفید یکی از بزرگترین و با ارزش ترین موزه های شهر تهران محسوب می شود. برای رسیدن به کاخ موزه ملت باید از دروازه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد عبور کنید تا وارد باغی با وسعت 110 هکتار شوید.

محله دارآباد

یکی از مجهز ترین موزه های حیات وحش ایران، موزه تاریخ طبیعی دارآباد است.

شهر ری

برج طغرل تهران صرفا یک برج استوانه ای نیست و در گذشته کاربردهای گوناگونی داشته که به همه ی آنها در این مقاله خواهیم پرداخت.

خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر، بالاتر از موزه ای ایران باستان، ساختمان قدیم کتابخانه ملی

موزه علوم و فناوری ایران واقعه شده در تهران با بیان فناوری جدید و تکنولوژی های نو سعی در ترویج فناوری و آشنایی تمام مردم با دنیایی مدرن دارد

تهران میدان بهارستان خیابان کمال‌الملک ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موزه هنرهای ملی موزه ایست بسیط و زیبا چه از حیث بنای زیبای ساختمان خود موزه و چه از هنرهای بی بدیل که از جای جای ایران به نمایش گذاشته است.