header

مجتمع تفریحی سورتمه تهران، تجربه هیجانی به یاد ماندنی

فاصله از مرکز استان 20.5 ک.م فاصله از شهرستان تهران 20.7 ک.م فاصله از شهر تهران 20.7 ک.م

آدرس

(تهران - تهران - تهران)


مجتمع سورتمه تهران

سورتمه دربند یا مجموعه تفریحی سورتمه تهران یکی از مجموعه های تفریحی بسیار زیبای شمال تهران است. پارک جمشیدیه یکی از مرتفع ترین مناطق ییلاقی شمال تهران است که در آن مجموع تفریحی سورتمه تهران است. این مجموعه تفریحی در سر در منطقه گلاب دره قرار دارد که دارای بازدید کنندگان زیادی از شهر تهران می باشد. این مجموعه سورتمه چشم اندازی زیبا از شهر تهران را به بازدید کنندگان می دهد. آب و هوای مناسب و آرامش بخش را می توانید در این منطقه تجربه کنید.

این مجموعه تفریحی دارای هیجانی فوق العاده است که برای جوانان و عاشقان هیجان بسیار مناسب است. این مجموعه سورتمه در سال 1392 افتتاح شده است. این سورتمه دارای استاندارد های جهانی است که می تواند ایمنی سواران خود را تامین کند. با توجه به شیب نسبتا شدید این منطقه سرعت این سورتمه بسیار بالا می باشد. از جمله دیگر امکانات این مجموعه تفریحی سینما وحشت، سافاری پارک وحشت و آلاچیق های مجهز می باشد.

در این پارک تفریحات بسیار متنوع و گسترده ای وجود دارد که از جمله آن می توان به پیست دوچرخه سواری، آبشار، برکه و آبنما های مختلف اشاره کرد. ماشین های کوبنده برقی از جمله وسایلی است که برای تفریح کودکان بسیار لذت بخش می باشد. سافاری پارک وحشت یکی دیگر از مکان هایی است که دارای بازدید کنندگان فراوانی می باشد. زمین های ورزشی متنوع از جمله دیگر امکانات این مجموعه می باشد. بازدید از منطقه زیبا گلابدره نیز در کنار این مجموعه تفریحی پیشنهاد می شود.


نویسنده

این جاذبه توسط Milad092 ثبت شده است

مشخصات

مجتمع تفریحی سورتمه تهران، تجربه هیجانی به یاد ماندنی

امتیاز کاربران به :

مجتمع تفریحی سورتمه تهران، تجربه هیجانی به یاد ماندنی

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)