یکی از برندهای معروف و بسیار محبوب تولید نبات در ایران با بیش از 30 سال سابقه، نبات زعفرانی مهگل می باشد. کارخانه نبات مهگل، به عنوان واحدی تخصصی در زمینه تولید نبات با استفاده از مواد طبیعی، مبادرت به تولید انواع نبات زعفرانی و گیاهی نموده است. به دلیل کیفیت بالا و رعایت بالاترین استادنداردهای کیفی،غذایی و بهداشتی صادرات محصولات آن به کشورهای آسیایی و اروپایی صورت گرفته، با توجه به دارا بودن نماد سیب سلامت، می توانید با خیال راحت محصولات آن را خریداری نمایید.

نبات صادراتی و باکیفیت ویژگی های مشخصی دارد که در هنگام خرید، از وجود آنها اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های نبات مرغوب

  • نبات خالص و باکیفیت، فاقد هرگونه جوهر قند می باشد، زیرا این ماده مضر علاوه بر تاثیر منفی بر روی مزه نبات، دارای ترکیبات بسیار خطرناکی برای سلامت افراد بوده، خواص نبات را نیز از بین می برد.

  • مزه نبات مرغوب کاملا شیرین بوده، به هیچ عنوان ته مزه تلخ ندارد.
  • بلورهای نبات بصورت منظم با ضخامت و قطر کم در کنار هم قرار داشته، ظاهری منسجم دارد.
  • برای طعم دار نمودن نبات های باکیفیت و مرغوب، از طعم دهنده های طبیعی و خالصی همچون زعفران استفاده می شود که کاملا بو و عطر زعفران در آن مشهود است. همچنین هیچ گونه مواد سوخته ای بر روی آنها قرار ندارد.
  • بلورهای نبات باید درشت با رنگی شفاف باشند.                                               

نبات زعفرانی مهگل

انواع بسته بندی نبات مهگل

  • بسته بندی کادویی
  • درون ظروف کریستالی
  • بسته بندی های مقوایی
  • بسته بندی های یکبار مصرف

نبات مهگل را بصورت عمده یا جزئی می توانید خریداری نموده، گزینه بسیار خوبی برای سوغات خصوصا افرادی است که به مشهد مقدس سفر می نمایند. لازم به ذکر است   که قیمت نبات های کریستالی نسبت به مقوایی کمی بالاتر است.

نبات زعفرانی مهگل را از کجا خریداری نماییم

خرید مستقیم از کارخانه مهگل

خرید از عمده فروشان مواد غذایی

خرید از نمایندگی های فروش مهگل

هایپرمارکت ها و سوپرمارکت ها

سایت های اینترنتی معتبر

پیج های معتبر فروش نبات در شبکه های اجتماعی

نبات چوبی در طعم های مختلفی همچون: نبات چوبی گیاهی، نبات چوبی زعفرانی و نبات چوبی سفید تولید گردیده، می توانید تمامی این مدل ها را در بسته بندی های شیک و متنوع خریداری نمایید.

نبات چوبی زعفرانی

از جمله ویژگی های بارز نبات زعفرانی چوبی مهگل، عطر و طعم بی نظیر آن است که در هنگام صرف انواع چای و دمنوش کاملا محسوس می باشد.

نبات چوبی گیاهی

با توجه به تاثیرات اثبات شده گیاهان دارویی در درمان امراض مختلف، تیم تحقیقاتی مجموعه مهگل با بررسی انواع ترکیبات گیاهی، اقدام به تولید 11 مدل مختلف از نبات های گیاهی نموده است.

عکس نبات زعفرانی مهگل

طعم های مختلف نبات گیاهی مهگل

هل، چای ترش، گل گاوزبان، به لیمو، نعناع، گل محمدی، زنجبیل، لیمو عمانی، آویشن، بهار نارنج و دارچین

در تهیه این نبات ها، پودر گیاهان فوق، بر روی لایه بیرونی نبات های چوبی قرار گرفته، به محض قرار دادن در آب جوش یا نوشیدنی های گرم، به راحتی حل شده، ترکیب آن با نبات، طعمی دلچسب را با شیوه مصرف راحت ایجاد می نماید.

قیمت نبات طعم دار مهگل

قیمت ها براساس قیمت مواد اولیه بکار رفته متفاوت است برای مثال قیمت نبات های با طعم: هل، گل گاو زبان و زعفرانی نسبت به سایر نمونه ها بالاتر است.

صادرات نبات مهگل به کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپا

نبات یکی از محصولات صادراتی ایران به سایر کشورها بوده، که به دلیل کیفیت بالای تولیدات ایران و عدم توان رقابت نمونه های مشابه تولید شده در خارج از کشور با این محصول ایرانی، تمایل به خرید آن بسیار بالاست. به همین دلیل سالانه مقادیر قابل توجهی از تولیدات نبات مهگل به کشورهای روسیه، ترکیه، افغانستان، عراق و عمان صادر می گردد.

نبات زعفرانی مهگل - عکس