header

دهکده ساحلی بندر انزلی

توضیحات

شهرک ساحلی انزلی

دهکده ای بسیار زیبا و رویایی برای کسانی که به دنبال مسافرتی به یادمانی هستند. با اقامت چند روزه در ویلاهای اجاره ای این دهکده، از آرامش لذت ببرید.

این شهرک که از جمله جاهای دیدنی بندر انزلی در استان گیلان و در ورودی شرقی شهر بندر انزلی واقع شده است. تابلوی مجتمع مسکونی دهکده ساحلی در حدود ۵ کیلومتر مانده به غازیان بندرانزلی نظر هر مسافری را به خود جلب می کند.

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید :  کشتی میرزا کوچک خان

هر تازه واردی با دیدن بافت زیبای شهرک، خیابان ها٬ بلوارها و فضای سبز آن که منتهی به دریای نیلگون خزر می شود؛ در کنار دروازه ورودی و خروجی بزرگ با حضور نگهبانان جهت کنترل و اطلاعات و انتظامات ، ناخودآگاه زبان به تحسین این مجموعه می گشاید.

عکس دهکده ساحلی بندر انزلی - ویلا اجاره ای

دهکده ساحلی بندر انزلی، بزرگترین باغ شهر ایران

این دهکده ساحلی از جمله روستاها و شهرهای هدف گردشگری بندر انزلی و در واقع بزرگترین باغ شهر ایران است که در منطقه غازیان انزلی بین محله شالیور و بی بی حوریه غازیان واقع شده و از زمان ساخت آن در سال ۴۸ توسط مرحوم فرهنگی تاکنون با وجود ایجاد شهرک های توریستی فراوان در استان گیلان و مازندران هنوز از زیباترین شهرک های توریستی ایران بشمار می رود.

بدلیل اهمیت ویژه ای که آن مرحوم برای فضای سبز شهرک قائل شده بود، هر ویلا در حدود ۲۰ درصد مساحت زمین را به خود اختصاص داده است.

از این جاذبه دیدنی نزدیک هم دیدن کنید :  تالاب انزلی

 

دهکده ساحلی بندر انزلی - ویلا اجاره ای

از آنجائیکه مسافران و ساکنان فصلی آن در فصلهای بهار و تابستان بیشتر به این شهرک می آیند و انزلی چی ها (چه ساکن دهکده باشند چه نباشند) در این ماه ها بیش از پیش به این جا رفت و آمد می کنند، دهکده ساحلی انزلی در عصر های پنجشنبه و جمعه این دو فصل بسیار شلوغ است، علاوه بر ساحل دهکده، پر رفت و آمدترین خیابان های دهکده دو خیابان اصلی و خیابان خورشید می باشد که جوان های شهرک و شهر بهمراه مسافران در آنها به ماشین سواری یا پیاده روی می پردازند.

امکانات مناسب گردشگری :

 1. رستوران و فروشگاه
 2. پارک
 3. مسجد
 4. منطقه شنای خواهران و برادران
 5. زمین های ورزشی
 6. ویلاهای ساحلی
 7. آلاچیق های دنج 
این جاذبه نزدیک را از دست ندهید! منطقه ساحلی حاجی بکنده کجاست

به امید آنکه روزی ایران گردیمان را کامل کنیم که ایران ما پر از زیبایی های بی نظیر است .laugh

منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم...

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
 • مشخصات :

  بوفه خوراکی :
  دارد

موقعیت نزدیکترین جاذبه های گیلان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟