header

کشتی میرزا کوچک خان

توضیحات

کشتی میرزا کوچک خان کجاست

در سال های اخیر؛ کشتی مسافری- تفریحی میرزا کوچک خان با سرمایه گذاری بخش خصوصی، با اهداف توسعه گردشگری دریایی، مسافرت های تفریحی دریایی بین شهرهای ساحلی گیلان و سایر استان های ساحلی شمال کشور و همچنین فراهم آوری زمینه سفرهای دریایی به کشورهای حاشیه خزر به کارگرفته شده است.

این کشتی نقطه عطف توسعه گردشگری دریایی و اولین شناور مسافری و تفریحی در دریای خزر است که گواهینامه های دریانوردی را از مراجع ذی صلاح دارد و استاندارهای بین المللی شناوری را نیز دریافت کرده است.

با توجه به امکانات و تجهیزات اقامتی و پذیرایی مناسب می توانید تجربه شبی به یادماندنی در دریای خزر را در این کشتی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

از این جاذبه دیدن کنید : دهکده ساحلی بندر انزلی

کشتی 5 طبقه  میرزاکوچک خان که می تواند بین استان های ساحلی و خارجی تردد کند و مرکز اقامتی آن در حد هتل ۴ ستاره است. در سال ۱۹۷۱ در ژاپن ساخته شده و با ۷۴ متر طول، ۱۲ متر عرض، ۲۰ متر ارتفاع و۲۶ کابین درجه یک و دو، گنجایش حدود ۲۵۰ مسافر را دارد. این کشتی در بنادر انزلی، آستارا و کیاشهر دارای اسکله بوده و پهلو خواهد گرفت.

کشتی میرزا کوچک خان طشت طلائی در آبهای دریای خزر، کشتی میرزا کوچک خان نقطه عطف توسعه گردشگری دریایی و اولین شناور مسافری و تفریحی است.

 

امکانات و محدودیت های کشتی تفریحی میرزا کوچک خان :

متاسفانه کشتی میرزا کوچک که می تواند فرصتی برای سفرهای دریایی و جذب گردشگر و توریست و همچنین مکانی برای برگزاری همایش ها، سمینار ها، جشن ها و مراسمات مذهبی، اعیاد، جشن های شخصی و سایر مراسمات باشد؛ به خاطر برخوردهای سلیقه ای اکنون تنها در تابستان فعال است و هیچ حمایتی از آن نشده است.

با این حال در سایت گردشگری مکانبین به منظور حمایت از این ایده و سرمایه گذار آن، و برای آگاهی آیندگان این مرز و بوم نسبت به ثبت این کشتی تاریخی و زیبا اقدام شده است.

کشتی میرزا کوچک‌ خان اکنون در ۱۰ مایلی سواحل استان گیلان و تنها در تابستان با سفرهای کوتاه ۴ ساعته که عموما پنجشنبه ‌شب‌ها از ساعت ۲۰ تا ۲۴ برگزار می‌ شود،  فعالیت دارد.

با آغاز حرکت کشتی، گروه موسیقی شروع به نواختن می‌ کند و فضای بسیار مطلوب و شادابی را برای مسافران و گردشگران به وجود می ‌آورد که تا پایان دریانوردی نوای موسیقی در فضای کشتی طنین‌انداز است.

فضاهای بسیار مطلوب کافی ‌شاپ در پایین‌ترین نقطه کشتی و اختصاص کابین‌های اقامتی داخل کشتی به میهمانان غیربومی برای اقامت شبانه از دیگر امکاناتی است که مسافران و گردشگران می ‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

 

 

به امید آنکه روزی ایران گردیمان را کامل کنیم که ایران ما پر از زیبایی های بی نظیر است .laugh

منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم...

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
  • مشخصات :

    ستاره هتل :
    4 ستاره

موقعیت نزدیکترین جاذبه های گیلان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟