header

کشتی مسافری-تفریحی میرزا کوچک خان جنگلی

فاصله از مرکز استان 40 ک.م فاصله از شهرستان بندرانزلی 4.1 ک.م فاصله از شهر بندر انزلی 4.1 ک.م

آدرس

(گیلان - بندرانزلی - بندر انزلی)


کشتی در ساحل بندر انزلی قرار دارد

معرفی : 

در سال های اخیر؛ کشتی مسافری- تفریحی میرزا کوچک خان با سرمایه گذاری بخش خصوصی، با اهداف توسعه گردشگری دریایی، مسافرت های تفریحی دریایی بین شهرهای ساحلی گیلان و سایر استان های ساحلی شمال کشور و همچنین فراهم آوری زمینه سفرهای دریایی به کشورهای حاشیه خزر به کارگرفته شده است.

این کشتی نقطه عطف توسعه گردشگری دریایی و اولین شناور مسافری و تفریحی در دریای خزر است که گواهینامه های دریانوردی را از مراجع ذی صلاح دارد و استاندارهای بین المللی شناوری را نیز دریافت کرده است.

با توجه به امکانات و تجهیزات اقامتی و پذیرایی مناسب می توانید تجربه شبی به یادماندنی در دریای خزر را در این کشتی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

کشتی 5 طبقه  میرزاکوچک خان که می تواند بین استان های ساحلی و خارجی تردد کند و مرکز اقامتی آن در حد هتل ۴ ستاره است. در سال ۱۹۷۱ در ژاپن ساخته شده و با ۷۴ متر طول، ۱۲ متر عرض، ۲۰ متر ارتفاع و۲۶ کابین درجه یک و دو، گنجایش حدود ۲۵۰ مسافر را دارد. این کشتی در بنادر انزلی، آستارا و کیاشهر دارای اسکله بوده و پهلو خواهد گرفت.

 

امکانات و محدودیت های کشتی تفریحی میرزا کوچک خان :

متاسفانه کشتی میرزا کوچک که می تواند فرصتی برای سفرهای دریایی و جذب گردشگر و توریست و همچنین مکانی برای برگزاری همایش ها، سمینار ها، جشن ها و مراسمات مذهبی، اعیاد، جشن های شخصی و سایر مراسمات باشد؛ به خاطر برخوردهای سلیقه ای اکنون تنها در تابستان فعال است و هیچ حمایتی از آن نشده است.

با این حال در سایت گردشگری مکانبین به منظور حمایت از این ایده و سرمایه گذار آن، و برای آگاهی آیندگان این مرز و بوم نسبت به ثبت این کشتی تاریخی و زیبا اقدام شده است.

کشتی میرزا کوچک‌ خان اکنون در ۱۰ مایلی سواحل استان گیلان و تنها در تابستان با سفرهای کوتاه ۴ ساعته که عموما پنجشنبه ‌شب‌ها از ساعت ۲۰ تا ۲۴ برگزار می‌ شود،  فعالیت دارد.

با آغاز حرکت کشتی، گروه موسیقی شروع به نواختن می‌ کند و فضای بسیار مطلوب و شادابی را برای مسافران و گردشگران به وجود می ‌آورد که تا پایان دریانوردی نوای موسیقی در فضای کشتی طنین‌انداز است.

فضاهای بسیار مطلوب کافی ‌شاپ در پایین‌ترین نقطه کشتی و اختصاص کابین‌های اقامتی داخل کشتی به میهمانان غیربومی برای اقامت شبانه از دیگر امکاناتی است که مسافران و گردشگران می ‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

 

 

به امید آنکه روزی ایران گردیمان را کامل کنیم که ایران ما پر از زیبایی های بی نظیر است .laugh

منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم...


نویسنده

این جاذبه توسط Arezoo74kh ثبت شده است

مشخصات

کشتی مسافری-تفریحی میرزا کوچک خان جنگلی

مشخصات
ستاره هتل
4 ستاره

امتیاز کاربران به :

کشتی مسافری-تفریحی میرزا کوچک خان جنگلی

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)