header

آبشار تنگه واشی، ییلاقی زیبا

توضیحات

یکی از مناطق ییلاقی و زیبای اطراف شهر تهران، منطقه تنگه واشی است. وجود آبشار زیبا در این منطقه از شهر تهران زیبایی آن را دو چندان کرده است. این آبشار در فاصله ای در حدود 150 کیلومتری از شهر تهران قرار دارد. در واقع تنگه واشی شامل دو تنگه واشی و سا می باشد که هر کدام از آن ها زیبایی های خاص خود را دارد. در کنار این دو تنگه و آبشار، یک دشت گسترده و زیبا نیز قرار دارد.

آبشار تنگه واشی در روستای جلیزجند در اطراف شهر فیروزکوه قرار گرفته است. برای رسیدن به آبشار تنگه واشی شما باید مسافتی نسبتا طولانی را پیاده طی کنید. این فاصله یکی از بهترین زمان ها برای لذت از طبیعا زیبای تنگه می باشد. سعی کنید روزهای تعطیل را برای بازدید از این منطقه گردشگری زیبا انتخاب نکنید. به دلیل شلوغی و ازدحام ممکن است امکان رفت و آمد برای شما دشوار شود. در هنگام مراجعه به این منطقه گردشگری حتما لوازم کافی را برای پیاده روی و کوهنورید همراه داشته باشید.

دشت زیبای این منطقه زیبایی این تنگه را دو چندان می کند. تابستان های این منطقه بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. همراه داشتن خوراک برای گردش و بازدید از این منطقه پیشنهاد می شود. دشت زیبای اطراف این آبشار محلی مناسب برای تفریح خانواده است. این منطقه دارای امکاناتی مناسب برای گردشگران است که البته هزینه آن در همان ابتدای مسیر دریافت می گردد.

موقعیت نزدیکترین جاذبه های تهران روی نقشه