header

آبشار برگ جهان

توضیحات

آبشار برگ جهان یکی از آبشار های زیبای اطراف شهر تهران است که در نزدیکی روستای برگ جهان قرار دارد. این آبشار در شمال شرقی روستای برگ جهان قرار دارد. ارتفاع این روستا از سطح دریا در حدود 2200 متر است. برای رسیدن به این آبشار زیبا باید در حدود 1 ساعت و نیم پیاده روی کنید. این پیاده روی از میان دامنه های کوه و کوچه باغ های زیبای اطراف این روستا است. این روستا از مناطق اطراف شهرستان لواسانات می باشد.

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید : دریاچه سد لتیان

این آبشار در منطقه ای خوش آب و هوا و زیبای شهر تهران قرار گرفته است. سفال های بدست آمده از قسمت های زیرین این روستا، نشان از قدمت طولانی این روستا می باشد. علاوه بر این آبشار زیبا، مناطق گردشگری زیبای دیگری در این روستا قرار دارد. مصالح استفاده شده در ساخت خانه های این ساختمان از خشت، گل، چوب و سنگ می باشد. بسیاری از ساکنین این روستا به مشاغل کشاورزی و دامداری مشغول هستند.

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید : روستای امامه

از جمله مواردی که زیبایی این آبشار را دوچندان می کند نزدیکی آن به قله های سر سیاه غار است. این کوه ها در اکثر فصول سال دارای منظره ای بسیار چشم نواز و جذاب هستند. برای بازدید از این آبشار حتما امکانات لازم برای کوهنوردی و پیاده روی را همراه خود داشته باشید. مسیر های مختلفی برای رسیدن به آبشار برگ جهان وجود دارد. در مجموع برای رسیدن به این آبشار در حدود 20 دقیقه پیاده روی از روستای برگ جهان  لازم است.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های تهران روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟