plane car building loader animation

جاهای تفریحی طبس

divider image
خراسان جنوبی، شهرستان طبس، خیابان باغ گلشن، میدان مرکز شهر، باغ گلشن طبس

باغ گلشن باغی در شهرستان طبس که با مساحت هشت هکتاری متعلق به دوره زندیه - قاجاریه است و از همین رو یکی از مهم ترین باغ های ایرانی است.

سرویس بهداشتی : دارد
استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، جاده ارتباطی طبس-بشرویه، در نزدیکی روستای ازمیغان، روستای فشاه، کال جنی یا دره جن ها

دره کال جنی از مکان هاي شگفت انگيز طبس که به دره جن ها معروف است از جمله آثار ارزشمند ملی بوده که با ویژگی های بصری منحصر به فرد چشم گردشگران را به خود معطوف می نماید.

استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، 40 کیلومتری شهر طبس، روستای ازمیغان

روستای ازمیغان در فاصله 40 کيلومتري شرق طبس از شگفتی های منطقه کویری است که در آن شاليزار ديده مي شود خانه بومگردی آن نیز به جذابیت های بصری آن افزوده است.

خراسان جنوبی، شهرستان طبس، فاصله 20 کیلومتری جاده دیهوک طبس، روستای کریت

روستای کریت طبس، روستایی عجیب و با تاریخی چند صد ساله و آب فراوان نخلستان های گسترده در دل طبیعت بکر روستا، در فاصله 20 کيلومتري طبس قرار دارد.

استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، 24 کیلومتری شهر طبس، جنگل سنو

جنگل سنو طبس همچون سایر جنگل‌ها اهمیتی حیاتی دارد زیرا آنها مأوای متنوع‌ترین جوامع زیستی جهان و غنی‌ترین تنوع زیستی زمین هستند.

استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، بخش دیهوک، جاده دیهوک _ راهور، روستای نایبند، اقامتگاه بومگردی نایبند

روستای نایبند، نمونه ای دیگر از معماری پلکانی ایران، از روستا های توابع شهرستان طبس است که در جاده دیهوک به راور واقع شده است.

استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، فاصله 100 کیلومتری شمال غرب طبس، روستای پیرحاجات

روستای پیرحاجات طبس که از روستاهای بکر شهرستان طبس می باشد، در دامنه کوهی به نام روضه واقع شده است و با دیدنی های تفریحی زیارتی خود، گزینه ای ایده آل برای گردشگران می باشد.

استان خراسان جنوبی - طبس - روستای خرو - چشمه آبگرم مرتضی علی

چشمه آبگرم مرتضی علی طبس از ديدني هاي استان خراسان جنوبي به شمار مي رود که با داشتن چشمه هاي جوشان از دوقسمت گرم و سرد تشکيل شده است.