plane car building loader animation

جاهای تفریحی بوشهر

divider image
استان بوشهر ، کنار سواحل خلیج فارس، 2کیلومتری نیروگاه اتمی بوشهر

این اقیانوس پیما غول پیکر در سال 1965 به دست ایتالیایی ها با طول 276 متر و عرض 31 متر ساخته شد. رافائل 1800نفر مسافر رادر خود جای می دهد. از شگفتی های رافائل میتوان 6 استخر مخصوص کودکان و بزرگسالان، زمین های ورزشی، استخر، هتل، تالارهای مجلل، رستوران و 750 کابین به عنوان سوییت با ابعاد کوچک و بزرگ را نام برد. 18 آسانسور در طبقه های مختلف برای جابجایی مسافرین تعبیه شده بود.

استان بوشهر، بندر بوشهر، انتهای خیابان طالقانی، بالاتر از زیارتگاه عباسعلی، نمایشگاه دائمی تجارت دریایی

نمایشگاه دائمی یا موزه تجارت و حمل ونقل دریایی در ساختمان عمارتی ایرانی با بیش از 100 سال قدمت، در انتهای خیابان طالقانی شهر بوشهر برپا شده است. ساختمان این عمارت از سوی اداره کل بنادر و دریانوردی به اداره کل میراث فرهنگی واگذار شد تا به عنوان موزه یا نمایشگاه دائمی در کنار بندر بوشهر مورد استفاده قرارگیرد.

استان بوشهر، 50 کیلومتری شمال شرقی بوشهر، روستای چاهکوه

در دهه 1350در طرحی برای کنترل شن های روان این پارک افتتاح شد. طبق این طرح، کاشت نهال کمکی به مهار شدن شن های روان می کرد. درختانی که در پارک جنگلی چاهکوتاه کاشته شده اغلب سازگار با آب و هوای کویری هستند زیرا مانع پیشروی بیابان در این منطقه می شود.نام چند نمونه از این درختان عبارتند از کهور، اکاسیا، ویکتوریا و همچنین درختان زیبای نخل و مزارعی انبوه از گندم، در دل خود جای داده است.

پارکینگ : دارد