plane car building loader animation

جاذبه های طبیعی کرمان

divider image
حاشیه شرقی کرمان، کنار بلوار قائم

جنگلی که تمامی درختان آن دست کاشت می باشند و به همین دلیل عنوان بزرگترین جنگل ایران را به خود اختصاص داده است.

کارت خوان : دارد
فضای بازی کودکان : دارد
نمازخانه : دارد
کشیدن سیگار : آزاد
بوفه خوراکی : دارد
سایر امکانات
بلوار جمهوری، بلوار هوانیروز، اختیار آباد، باغ فتح آباد

باغی سرسبز که در وسط آن حوض آبی زیبا تعبیه شده است که نور پردازی زیبایی این حوض و عمارت اصلی باغ بسیار چشم نواز می باشد.

پارکینگ : دارد
بوفه خوراکی : دارد
سرویس بهداشتی : دارد
آب آشامیدنی : دارد
35 کیلومتری شمال کرمان روستای کوهپایه

آبشار های سیمک در ۳۵ کیلومتری شمال کرمان در روستای کوهپایه قرار دارند و دارای 13 آبشار با ارتفاعات مختلف می باشد که بلند ترین آنها 20 متر ارتفاع دارد.تصویر آبشار دره سیمک

کرمان، شهداد، شرق رودخانه‌ی شور شهداد

گندم بریان به عنوان گرم ترین نقطه کره زمین شناخته شده است.دلیل نام گذاری این منطقه بریان شدن گندم های کاروان هایی که در فصل های گرم سال از این منطقه عبور می کردند است.

ماهان دره درختنگان کوهپایه

کوه پلوار کرمان از دیدنی ها و جاذبه های شهر ماهان است. پلوار به معنی پلی میان کویر لوت و کرمان که کویر لوت و شهداد را از کرمان جدا میکند و ارتفاع آن به ۴۲۳۳ متر می‌رسد

کرمان، بخش ماهان، روستای سکنج

روستای سه کنج یکی از معروف ترین نقاط گردشگری کرمان نیز است که دارای آبشاری زیبا ، رودخانه ای خروشان، قله های 4000 متری ،زمین های سرسبز و باغات زیبا می باشد.

اینترنت : پولی
تاکسی : ندارد
اتوبوس : ندارد
بوفه خوراکی : ندارد
از خروجی شهرستان راین به طرف درب بهشت ، بعد از ۱۵ کیلومتر سمت چپ جاده مسیری فرعی وجود دارد بدون تابلو!بعد از طی مسافت ۷ کیلومتر در جاده خاکی به روستای قلعه حسنعلی میرسیم

14 دهانه آتشفشان که مانند کاسه ای بزرگ در دل کوه های روستای حسنعلی راین قرار گرفته اند و محل جمع شدن آب بارندگی های فصلی نیز است .

جاده کرمان، راین به درب بهشت، سه راهی عنبرونک ، روستای گیشیگان

آبشار گیشیگان در روستای زیبا و ییلاقی گیشیگان، در ۳۰ کیلومتری راین واقع شده است. این رودخانه از ارتفاعات قله سرمشک سرچشمه می‌گیرد.این روستا جز مناطق ییلاقی و خوش آب و هوای کرمان محسوب می شود.

اینترنت : پولی
تاکسی : دارد
سرویس بهداشتی : دارد
آب آشامیدنی : دارد
جاده کرمان به بم، 14 کیلومتری جنوب غربی راین

آبشار راین دارای 14 متر ارتفاع ، که در چهار مرحله فرو می ریزد می باشد.وجود این آبشار در کوهپایه های قله هراز یکی از زیبا ترین کوهپایه های استان را به وجود آورده است.

اتوبوس : دارد
ATM : دارد
فضای بازی کودکان : دارد
بوفه خوراکی : دارد
سرویس بهداشتی : دارد
سایر امکانات
گلباف منطقه حفاظت شده کوه ببرک در شرق گلباف

آبشار دیدنی کشیت کرمان از جاذبه های گردشگری استان کرمان در 40 کیلومتری جنوب شرقی شهداد و در بخش گلباف کرمان واقع شده که صحنه ای چشم نواز را در دل کویر ایجاد کرده است.

آب آشامیدنی : دارد