این آبشار در فضایی بسیار زیبا و دل انگیز و رویایی برای هر بیننده ای وجود دارد به طوری که همه ما محو این یبایی خواهیم شد که در ادامه برای شما خواهم می گویم .

آبشار در 25 کیلومتری شمال غرب فاروج می ببشد که برای رسیدن به آبشار باید از مسیر رودخانه عبور کنید که پرآب  و بسیار سرسبز می باشد به طوری این روستا از دو تپه تشکیل شده که در وسط این دوتپه رودخانه ای قرار دارد کهد برای رسیدن به آبشار باید این رودخانه راطی کنید.

این طور که محلی های روستا اطلاع دارند رای رسیدن به آبشار باید از تجهیزات کامل و جامعی برخوردار باشید در غیر این صورت امکان عبور از مسیر بسیار سخت روستا را نخواهید داشت پس بدون تجهیزات کامل به این روستا سفر نکنید .

رودخانه مملو از پوشش گیاهی و جانوری بسیار زیبای منطقه می باشد که می توان به جرات گفت یکی از زیبا ترین طبیعت ها می باشد که پس از عبور از آن به آبشار خوهید رسید که حدود یک ساعت پیاده روی نیاز مندید پس از آن به سخره های فوق العاده خطر ناک خواهید رسید که نیاز مند تجهیزات خواهید بود و پس از عبور از این شما به آبشاری زیبا خواهید رسید این طور که مردم این روستا می گویند  که در بالای آشار صخره هاي سنگي هست که  آب از ميان آنها به صورت لوله مانند فوران مي کند و وجود افعي هاي بزرگ و بي دم، از تعاريف اهالي از طبيعت پشت آبشار بود. در يک کلام، طبيعت بکر اين منطقه نديده هاي بسياري دارد .

وجود طبیعت عالی و بکر و طبیعی به شما طبیعت دوستان عزیز پیشنهاد میکنم که دیدن این آبشار هرگز از دست ندهید.