header

جزیره هنگام، سکونت گاه دلفین ها و ماهی های رنگی آکواریومی

توضیحات

جزیره هنگام از دیدنی های جزیره ای خلیج فارس محسوب می شود. در این جزیره، در ایام خاصی از سال می توان به تماشای دلفین های زیبا نشست. اگر قصد رفتن به بازار نمودید سفر به هنگام را فراموش نکنید. از بازارهای سنتی و بسیار دیدنی ایران را در هنگام می توان یافت. از دیگر دیدنی های جزیره هنگام، تماشای خرچنگ ها، خاردم های مصری (خزنده ای از خانواده سوسمار) و جبیرها(نوعی آهو) و لذت قایق سواری در آب های خلیج فارس را میتوان تجربه نمود.

 

جزیره هنگام، در خلیج فارس و در 2 کیلومتری جنوب شرقی قشم قرار دارد. مساحت هنگام 9 کیلومتر طول و 6 کیلمتر عرض با وسعت 33.6 کیلومترمربع است و به شکل یک مخروط ناقص دیده می شود. این جزیره کوچک و ظاهراً ساده به زیباترین روش از شما میزبانی خواهد نمود و لحظاتی پر از خاطره های شیرین را برای شما رقم خواهد زد. در اینجا مردم مهربان، ساده و رسم مهمان نوازی را به جای می آورند. 3 روستا در جزیره هنگام جای داده شده است که عبارتند از : هنگام قدیم یا کهنه، هنگام نو یا جدید یا ماشی و غیل.بلندترین کوه با 106 متر ارتفاع با نام کوه ناکس در جزیره هنگام قرار دارد.

 

اگر به دنبال مکانی دور از هیاهو و تردد ماشین ها در خیابان ها هستید مقصد درستی برای مسافرت به جزیره هنگام انتخاب نموده اید. تجربه ای پر از آرامش و خاطرات خوب و به یادماندنی را در جزیره هنگام برایتان آرزومندیم.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
  • مشخصات :

    پارکینگ :
    رایگان

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟