header

کشتی یونانی کیش

توضیحات

کشتی یونانی

تماشایی ترین جاذبه گردشگری، تاریخی جزیره کیش

زمانی که به کیش سفر می کنید، دو چیز شما را به این جزیره جذب خواهد کرد، کشتی یونانی و غروب بسیار زیبای جزیره در امواج متلاطم خلیج فارس که می توانید هر دوی اینها را در یک قاب مشاهده نمایید. کشتی یونانی در چهارمین روز از مرداد سال 1345 در نزدیکی روستای آغو به گل نشست. این کشتی حامل مواد نفتی بسیار ارزشمنی بود که پس از به گل نشستن تمامی بار آن تخلیه شد. تلاش های یدک کش هلندی پس از 80 روز بی نتیجه مانده و این کشتی به دلیل هزینه های سرسام آور رها شد. محلیان می گویند که یونانی ها پس از خروج از این کشتی آن را آتش زدند که این نظریه می تواند درست باشد چرا که بر روی این کشتی چیزی به جز فولاد مشاهده نمی شود.

تفریح در کنار عروس یونانی جزیره کیش

امروزه به دلیل اینکه کشتی یونانی کیش هر لحظه امکان تخریب دارد اجازه غواصی به شما نمی دهند ولی می توانید در کنار ساحلی که این عروس یونانی در آن قرار دارد به تماشای غروب بنشینید و همچنین عکاسی کنید. وجود این جاذبه گردشگری بسیار نادر است و بهتر است هر چه زود تر به این جزیره سفر کرده و عروس یونانی جزیره کیش را مشاهده کنید چرا که این کشتی هر لحظه ممکن است غرق شود.

امکانات و تفریحات محلی

در ساحل کنار این کشتی می توانید به اسب سواری و شتر سواری بپردازید و همچنین از امکاناتی که برای این ساحل و پارک در نظر گرفته شده است استفاده نمایید. در صورتی که می خواهید به این پارک بروید می توانید از خودروی شخصی خود استفاده نمایید چرا که پارکینگ مجهزی داشته و می توانید با خیال راحت به گردشگری در این قسمت از جزیره زیبای کیش بپردازید.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟