header

پیست سافاری قشم

فاصله از مرکز استان 111.8 ک.م فاصله از شهرستان قشم 30.7 ک.م فاصله از شهر قشم 30.7 ک.م

آدرس

(هرمزگان - قشم - قشم)


استان هرمزگان - قشم - نوار شمالی ساحل خلیج فارس- پیست سافاری

آیا به معنای کلمه سافاری فکر کرده اید؟جالب است بدانید سافاری به معنای بازدید و سیاحت است. این کلمه به طور معمول برای برنامه های گردشگری استفاده می شود. در سافاری گردشگران با حیوانات چهارپا و یا وسیله نقلیه، یک مسیر مشخص را می پیمایند و در طی مسیر از مناظر و دیدنی های جذاب لذت می برند. از هیجان انگیز ترین آنها، سافاری در صحرا می باشد. در صحرا یا بیابان بوسیله شتر و یا خودروهای دو دیفرانسیل سافاری انجام می شود.

یکی از استانداردترین پیست های ایران، پیست سافاری قشم واقع در نوار ساحلی شمال خلیج فارس است. مساحت پیست حدوداً برابر 520 هکتار می باشد. سالانه گردشگران بسیاری به سمت پیست قشم جذب می شوند و این باعث شده است پیست سافاری به یک جاذبه تفریحی تبدیل گردد. از تفریحات پیست سافاری، مناظر زیبای اطراف جزیره و خلیج فارس و شوروهیجانی که می توان در اینجا تجربه کرد.

شرایط موجود پیست سافاری در جزیره قشم، لذت رانندگی  در شن و ماسه های بدون هیچگونه مانعی را دو چندان نموده  و طرفداران زیادی به سمت خود جذب کرده است. همچنین با توجه به رعایت استانداردها در پیست سافاری، این مکان تبدیل به مرکز ورزشی سافاری در ایران شده است. جالب است بدانید علاوه بر لذت رانندگی در کویر، شما میتوانید شتر سواری و اسب سواری را نیز در پیست سافاری تجربه نمایید که بسیار برایتان لذت بخش خواهد بود.


نویسنده

این جاذبه توسط shahabadi ثبت شده است

مشخصات

پیست سافاری قشم

امتیاز کاربران به :

پیست سافاری قشم

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)