header

پیست اسکی شیرباد

۰ ۱۰۸ ۰ ۰

خراسان رضوی - نیشابور بخش بوژان، منطقه گردشگری شیرباد


۰۹۰۳۵۰۵۴۰۰۵

|

اولین و تنها پیست اسکی در منطقه شرق کشور ، پیست اسکی شیرباد استان خراسان رضوی است. مساحت این پیست در حدود ۵۰ هکتار می باشد و در دامنه بلندترین قله استان خراسان با ارتفاع ۳۳۱۰ متر، بنا شده و به همین دلیل در بیشتر ماه های سال دارای برف بوده و علاقه مندان می توانند از آن استفاده کنند. این پیست دارای امکانات زیادی، مانند تله اسکی، با طول۹۰۰ متر است و علاقه مندان را تا ارتفاعات بالا می برد.

 بازدیدکنندگان می توانند علاوه بر مشاهده منظره ی زیبای پیست، با گذشتن از مسیری 1200 متری از لذت یک اسکی مطمئن و فرح بخش بهره ببرید. این پیست دارای رستوران، کافی شاپ و چندین سوئیت به منظور اقامت علاقه مندان است.

مسیر دسترسی به پیست شیرباد راهی برف خیز و کوهستانی خصوصا در قسمت دولت‌آباد را دارد و بهتر است تا بازدیدکنندگان با خودرو دو دیفرانسیل مراجعه کنند و درصورت دارابودن خودرو تک دیفرانسیل، با بستن زنجیر چرخ به این پیست بروند.  همچنین گاهی هییت اسکی استان، مینی بوس‌هایی جهت جا به جایی علاقمندان، در نظر می‌گیرد و وسایل اسکی و لباس نیز به صورت اجاره ای در محل پیست در اختیار علاقه مندان داده می شود.این جاذبه توسط الهه لطفی ثبت شده است

ثبت نظر جدید
۰ نظر ثبت شده
نظرات ثبت شده
(۱:۰۰ ق.ظ تا ۱۲:۴۵ ب.ظ)     ( تا )     
(۱:۰۰ ق.ظ تا ۱۲:۴۵ ب.ظ)     ( تا )