header

پارک ساحلی سیمرغ

توضیحات

پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ را می توان به عنوان یکی از بهترین مکان های گردشگری جزیره کیش دانست که یکی از بهترین مکان های گردشگری در این جزیره به شمار رفته و در نزدیکی دلفیناریوم قرار دارد. جزیره کیش یکی از بهترین مکان های گردشگری برای ایرانیان و توریست ها است و هر ساله بسیاری از مردم ایران و جهان به این جزیره برای گردش می روند. اما مسئولین این جزیره برای هر چه بهتر کردن امکانات جزیره اقدام به طراحی و پیاده سازی پارک های ساحلی کرده اند که در این بین پارک ساحلی سیمرغ به یکی از بهترین مکان های گردشگری در جزیره تبدیل شده است. اگر قصد دارید یک روز در زمان گردش در کیش را به پیک نیک رفتن اختصاص دهید، پارک ساحلی سیمرغ می تواند گزینه ای کاملا مناسب برای شما به شمار رود. پارک ساحلی سیمرغ با بهترین امکانات تجهیز شده و به سایر مراکز تفریحی جزیره مانند دلفیناریوم نیز دسترسی دارد تا بتوانید از دو جاذبه گردشگری در یک روز دیدن فرمایید.

امکانات پارک

اگر برای شما جذاب است که از امکاناتی که در پارک ساحلی سیمرغ قرار گرفته اند مطلع شوید می توان به زمین بدمینتون ساحلی، والیبال ساحلی و میز پینگ پونگ اشاره نمود. همچنین زمین سرسبز این پارک می تواند محلی بسیار مناسب برای پیک نیک یک روزه باشد. دسترسی به پارکینگ و سایر وسایل و تجهیزات مانند سرویس بهداشتی، کافی شاپ و غیره از دیگر امکاناتی است که می توانند زمان استقرار شما در پارک را بسیار لذت بخش کنند.

چرا پارک ساحلی؟

اگر فرزندانتان را می خواهید به جایی ببرید که کمی به بازی ها و تفریحات جذاب ساحلی بپردازند، پارک ساحلی سیمرغ در کیش می تواند گزینه ای کاملا مناسب باشد. وجود تجهیزات مختلف رفاهی می تواند برای خانواده ها بسیار مناسب باشد. همچنین در صورتی که نمیخواهید در معرض آفتاب سوزان جزیره باشید می توانید از آلاچیق های تعبیه شده برای گردشگران استفاده نمایید.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟