header

درگهان، مراکز خرید قشم

توضیحات

از درگهان تا قشم بیست دقیقه بیشتر فاصله ای نیست. پیشنهاد میکنیم یک روز را به خرید در مراکز درگهان اختصاص دهید. در بازارهای درگهان هر آنچه بخواهید از خوراکی گرفته تا پوشاک و سایر کالاهای مورد نیاز پیدا می کنید. حسن دیگر این مراکز خرید فاصله کم آنها با یکدیگر است.

در هر کدام از مجتمع های تجاری و مراکز خرید میتوانید به دنبال کالای خاصی بگردید. مثلا مجتمع دو دلفین مرکز خریدی است که کمتر عمده فروشی دارد. اگر به دنبال لوازم آرایشی و عطر و ادکلن و پوشاک زنانه هستید مجتمع تجاری دو دلفین  را بازدید کنید. اگر قصد خرید لوازم سنتی دارید بازار نخل مرکز خرید مناسبی برایتان است. نمای زیبای سنتی این بازار بسیار جالب هست.همچنین اگر قصد خرید پوشاک به صورت عمده دارید  بازار نخل مکان مناسبی برای خریدتان خواهد بود. مجتمع تجاری نور درگهان با شعار (( ما بومی ها هنوز هم با شما صادق هستیم )) به فعالیت مشغولند. مجتمع تجاری نور از طریق راهرویی هوایی به مرکز خرید دو دلفین که روبرویش قرار دارد، متصل شده است.

مرکز خرید مناسب برای پوشاک مجلسی زنانه، کیف، کفش، لوازم آرایش، لوازم خانگی و بسیار کالاهای دیگر در مجتمع تجاری پرشین گلف یافت می شود. نکته دیگر در مجمتم تجاری پرشین گلف اینکه در بهترین نقطه درگهان واقع شده است و در کنار آب های خلیج فارس قرار دارد.سایت گردشگری به شما پیشنهاد می کند برای رفع خستگی بعد از خرید به هتل سه ستاره مجتممع پرشین سری بزنید. بازار مروارید، مناسب برای خرید پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش تا لوازم خانگی می باشد که اگر از دوستداران خرید باشید، نصف روزتان را در بازار مروارید می گذرانید. رستوران مروارید در کنار خستگی روزانه پذیرای شما خواهد بود. بازار زمرد، کسانی که به دنبال خرید پوشاک جین هستند بازار زمرد گزینه بسیار مناسبی برایشان است.بازار چینی ها هم در زمرد قرار دارد. اگر قصد خرید کیف، کفش و چمدان دارید به مرکز خرید مخصوص این کالاها یعنی بازار اطلس مراجعه کنید. بازار اطلس مخصوص کیف، کفش و چمدان است. مجتمع تجاری ایران که به نسبت سایر مراکز خرید کوچکتر است گزینه مناسبی برای خرید لوازم ورزشی و طبقه بالای مجمتع تجاری ایران دارای رستوران است.

 

اگر از خرید و گردش در بازار خسته شدید نگران نباشید ، در درگهان اکثر مراکز خرید دارای  رستوران و کافه هستند.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
 • مشخصات :

  پارکینگ :
  رایگان
  بوفه خوراکی :
  دارد
  سرویس بهداشتی :
  دارد
  ستاره هتل :
  3 ستاره

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟