header

جزایر ناز قشم

توضیحات

جزایر ناز قشم هنگام جزر آب پدیدار می شوند. تا جایی که حدوداً یک کیلومتر می توانید در دریا پیاده روی کنید.  همچنین از بالای سکوهای صخره ای جزایرناز، می توان مناظر جالب و متفاوتی از خلیج فارس،ساحل قشم ، جزیره لارک و تنگه هرمز را به تماشا نشست. طلوع و غروب آفتاب را نیز که بستگی به ساعات جزر آب دارد می توانید از زاویه های مختلف ببینید و از ورزش های آبی در این سواحل زیبا لذت ببرید. پاراگلایدر، پاراموتور، کایت بورد و چتربازی و بادسواری از دیگر امکانات رفاهی جزایر ناز می باشد.

 

سواحل جزایر ناز با همه ساحل های دیگر متفاوت است. عجیب ترین صحنه ای که با سفر به جزیره خواهید دید این است که چندین ماشین در وسط دریا و یا روی صخره ای و در یک کیلومتری ساحل در قشم خواهد بود و ممکن است برایتان سوال ایجاد شود که چگونه به آنجا رفته اند ؟ حدود شش ساعت توقف تا پایین رفتن مجدد آب  شما را به جواب سوالتان می رساند. smiley

سطح صخره ای جزایر ناز پنج تا ده کیلومتر در هنگام مد از آب دریا بالاتر است و حدوداً 30 هزارمترمربع  مساحت دارد. با طی حدود 1000 متری مسیر شنی که آن را تامبولو می نامند به صخره های جزیره می رسید، اینجا موج های خروشان بر صخره کوبیده می شوند و آب تا جلو پایتان می پاشد.جزایر ناز از عجایب هفتگانه قشم بشمار میروند.

با تمام امکانات رفاهی که در جزیره برایتان فراهم شده تجربه یک سفر پر از تفریح و خاطره در جزایر ناز قشم را از دست ندهید.

 

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
  • مشخصات :

    پارکینگ :
    رایگان

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟