header

حیات وحش دریایی قشم

توضیحات

با سایت گردشگری همراه شوید تا از جاذبه های دریایی قشم برایتان بگوییم و مطالعه این مطالب سبب سفری پر خاطره برای شما گردشگران گردد. در کنار خلیج فارس و در جزیره قشم 11 گونه خرچنگ از سه خانواده وجود دارد؛ که هر کدام جای بحث و بررسی زیادی دارد. انواع ماهی ها را می توانید در آب های جزیره قشم ببینید. همچنین لاک پشت های سبز را در آب های جزیره قشم و هنگام بازدید نمایید. یادتان باشد با سفر به جزیره قشم، از دیدن بازی دلفین ها جا نمانید. بیرون پریدن و حرکات بسیار جالب دلفین ها گردشگر را محو زیبایی های آب های جزیره قشم و حیات وحش دریایی آن می نماید.

مسافرت به استان هرمزگان و جزیره قشم علاوه بر جاذبه های طبیعی، با دارا بودن اکوسیستم های مختلف چشم نوازی خاصی را برای گردشگر به ارمغان می آورد. جزایر مرجانی، انواع جانوران مانند: مرجان ها، پرندگان، خزندگان، نرمتنان، بی مهرگان و مهره داران و حتی گونه های مختلف در جزیره قشم وجود دارد. همچنین  اگر از دوستداران دریا هستید، می توانید از زیبایی هایی از جمله :  دسته های ماهی ها که  در گونه های مختلف در حال شنا هستند و پرندگان دریایی که در سفر به دریا مشاهده می کنید، لذت ببرید.

استان هرمزگان و جزیره قشم از مهمترین مناطق ایران به لحاظ اقتصادی، ترانزیتی و سیاسی می باشند. آب و هوای معتدل در فصل پاییز و زمستان،  وجود دریا و علی الخصوص حیات وحش دریایی جزیره قشم، جذابیت استان هرمزگان را چند برابر می کند. اگر خواهان تفریح و سرگرمی  و لذت بردن از جلوه های دریایی هستید حتما بازدید از جزیره قشم و به تماشا نشستن این زیبایی های دریایی قشم را در کوله بار سفرتان قرار دهید.smiley

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های هرمزگان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟