header

بوستان ولایت، بوستانی با امکانات متعدد

توضیحات

یکی از بوستان های تازه تاسیس و وسیع جنوب تهران، بوستان ولایت است. این بوستان در محل قبلی فرودگاه قلعه مرغی ساخته شده است. شهربازی سر پوشیده این بوستان یکی از بهترین مکان های گردشگری برای تفریح به خصوص کودکان است. پیست دوچرخه سواری نیز از جمله دیگر امکانات این بوستان زیبا است. وجود پارک ویژه بانوان از جمله دیگر امکاناتی است که در این پاک وجود دارد. در کنار امکانات تفریحی، کتابخانه ای مجهز نیز در این پارک وجود دارد.

پیست اسکیت این مجموعه نیز از جمله بهترین های انواع خود می باشد. مسیر دوچرخه سواری و پیاده روی پارک ولایت در حدود 3.5 کیلومتری می باشد که محل مناسبی برای ورزش های همگانی نیز می باشد. علاوه بر امکانات رفاهی موجود در بوستان ولایت امکانات فرهنگی و رفاهی متعددی در قسمت های مختلف پارک قرار دارد. همچنین مجموعه پارکینگ روباز با گنجایش بالا از جمله دیگر امکانات رفاهی این مجموعه است. پارک بانوان موجود در بوستان ولایت محلی مناسب برای تفریح بانوان می باشد.

امکانات دیگری که در بوستان ولایت وجود دارد شامل ورزش های مختلفی از جمله موتور سواری، صخره نوردی، دوچرخه سواری، اسکیت و بانجی جامپینگ می باشد. در کنار این موارد زمین چمن، بسکتبال و تنیس از جمله دیگر انتخاب هایی است که برای گردشگران در این پارک وجود دارد. استخر مسقف موجود دراین مجموعه محلی مناسب برای تفریح می باشد. مراکز آموزشی موجود در این مجموعه شامل ارائه آموزش های فرهنگی مختلفی می باشد.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های تهران روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟