header

بوستان ملت، بوستانی چهار فصل

فاصله از مرکز استان 13.4 ک.م فاصله از شهرستان تهران 13.6 ک.م فاصله از شهر تهران 13.6 ک.م

آدرس

(تهران - تهران - تهران)


بوستان ملت

یکی از بوستان های دیدنی و زیبای شهر تهران که اکثر اهالی شهر تهران با آن خاطره دارند، بوستان ملت است. بوستان ملت از جمله بهترین پارک های شهر تهران می باشد که دارای مراکز تفریحی و زیبای مختلفی می باشد که برای همه سنین مناسب است. در همان ابتدای ورود، دروازه ورودی این پارک یکی از زیباترین ورودی های پارک در شهر تهران است. در کنار آن وحد گل کاری های متعدد و مجسمه مفاخر ایران به این بوستان رنگ و جلوه ای ویژه داده است.

وسعت بوستان ملت در حدود 34 هکتار است که از جمله بزرگترین بوستان های شهر تهران به شمار می رود. دریاچه مصنوعی موجود در این بوستان که در قسمت مرکزی آن قرار دارد از جلوه ای زیبا به این پارک داده است. پردیس سینمایی ملت و باغ وحش از جمله دیگر امکاناتی است که در این بوستان زیبا وجود دارد. در فصل بهار، گل های لاله به این پارک جلوه ای زیبا و دیدنی می دهد. این بوستان طبق نظرسنجی های متعدد محبوب ترین پارک شه تهران می باشد.  

وجود یک اب نما زیبا به صورت پلکانی در مرکز این پارک از جمله جلوه های دیدنی از این بوستان پر طرفدار است. امکانات متعدد دیگری برای کودکان نیز در این بوستان تدارک دیده شده است. وجود قطار دودی، سینمای 4 بعدی و زمین بازی کودکان از جمله دیگر امکانات موجود در این پارک برای کودکان است. مسیر دسترسی به این پارک از طریق چند مسیر مختلف با استفاده از اتوبوس های شهری و مترو امکان پذیر است. بازدید از این بوستان زیبا را حتما به شما پیشنهاد می کنم به خصوص در فصل بهار.  


نویسنده

این جاذبه توسط Milad092 ثبت شده است

مشخصات

بوستان ملت، بوستانی چهار فصل

امتیاز کاربران به :

بوستان ملت، بوستانی چهار فصل

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)