header

آبشار کبودوال، بزرگترین آبشار خزه ای جهان

توضیحات

تاریخچه آبشار کبودوال

آبشار کبودوال یکی از آبشار های تمام خزه ای دنیا است که در استان گلستان واقع شده است. این آبشار در اطراف دره ها و جنگل های زیبا قرار گرفته که می تواند تصویر خاصی از طبیعت برای تان ایجاد کند. آبشار کبودوال در ۴ کیلومتری جنوب شهر علی آباد کتول قرار گرفته است با اندکی فاصله گرفتن از شهر علی آباد کتول چشم های ما به یک سد پر آب می افتد و با فاصله گرفتن از سد وارد جنگل های پر درخت وارد می شویم .

این جاذبه نزدیک را از دست ندهید : آبشار شیرآباد

 

آبشار،آبشار کبودوال،آبشار کبودوال گلستان،آبشار کبودوال علی آباد،آبشار کبودوال علی اباد،آبشار کبودوال در گلستان،آبشار کبودوال در علی آباد،آبشار کبودوال در علی اباد،گلستان،علی آباد،علی اباد

وضعیت آبشار کبودوال

باید وسیله نقلیه خود را پارک کنید و بقیه راه باید پیاده طی کنید مسیر راه آبشار به صورت سنگ فرش است و ما باید به سمت بالا جنگل حرکت کنیم که برای رسیدن به آبشار حداقل ۲۰ دقیقه‌ راه است و در طول راه درخت های جنگلی و رودخانه ها و گل ها قابل مشاهده هستند که می تواند برای شما با شکوه باشد. بعد از رسیدن به انتهای سنگ فرش ها می توان آبشار زیبای کبودوال را مشاهده نموده و با ادامه دادان راه به سمت بالای جنگل می توانیم آبشار های کوچک دیگری هم مشاهد کرد . آب این آبشار از کوه های هارون تامین می شود. ارتفاع این آبشار تمام خزه ای ۷ متر می باشد. امکانات رفاهی در این مکان مانند: پارکینگ، بوفه مواد غذایی، سرویس بهداشتی و .... موجود است.برای استراحت و از بین بردن خستگی در نزدیکی آبشار هتل است. بهترین فصل برای بازدید از آبشار کبودوال بهار و تابستان است.

سفر خوبی را برای شما آرزومندیم

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
 • مشخصات :

  پارکینگ :
  رایگان
  تاکسی :
  دارد
  ATM :
  دارد
  فضای بازی کودکان :
  دارد
  نمازخانه :
  دارد
  کشیدن سیگار :
  آزاد
  بوفه خوراکی :
  دارد
  سرویس حمام :
  دارد
  سرویس بهداشتی :
  دارد
  آب آشامیدنی :
  دارد

موقعیت نزدیکترین جاذبه های گلستان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟