header

خانه معلم قوچان

توضیحات

مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان قوچان، در شهرستان قوچان استان خراسان رضوی قرار دارد. قدمت شهر قوچان به حدود 250 سال قبل از میلاد بر می گردد و پیشینه تاریخی آن زبان زد است. طوری که آثار تاریخی آن به 140 اثر می رسد و 32 اثر در فهرست آثار ملی ثبت شده است.

جاذبه های گردشگری قوچان نیز بسیار مورد توجه اند. بعد از اسکان در خانه معلم قوچان اگر قصد بازدید از جاذبه های اطراف شهرستان را داشتید پیشنهاد گردشگری به شما این مکان ها است:  رود اترک پنجمین رود طولانی ایران که بستری گلی دارد و سیل‌خیز است. نام این رودخانه در گذشته اتک بوده است. روستای شارک محل مناسبی برای خرید سوغات و هدایا می باشد. از دیگر جاذبه های قوچان، معماری صخره‌ای اثری تاریخی در روستای کلر است که در ارتفاعات این روستا ساخته شده است.

معروفترین سوغات شهرستان قوچان کشمش ، انگور و عرق شاد قوچان می باشد. از صنایع دستی شهرستان زیبا و تاریخی قوچان می توان به این موارد اشاره کرد:  چاروق،‌ پوستین دوزی و  گونه ای از لباس مردانه برک که از پشم بز و گوسفند ساخته می شود. مرکز آموزشی و رفاهی قوچان با بهترین خدمات پذیرش،تجهیزات اتاق ها، خدمات عمومی (شامل تاکسی سرویس، فروشگاه و اینترنت)، کیفیت غذا و نوشیدنی و قیمت مناسب در خدمت فرهنگیان عزیز می باشد.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت سایر جاذبه ها و اقامتگاه ها روی نقشه
قوانین و مقررات
 • قوانین کنسل کردن
  • لطفا در صورت لغو رزرو ،درخواستی کتبی با مشخصات زیر:
   1.نام ونام خانوادگی
   2.شماره پرسنلی
   3.تاریخ رزرو
   4.شماره همراه
   5.شماره حساب سیبا) بانک ملی(به نام شخص رزرو کننده
   به شماره 2284461-0711 فاکس نمایید.
 • سایر قوانین
  • برای ثبت رزرو می توانید از وب سایت eskan.medu.ir استفاده کنید و یا با شماره تماس های اعلام شده ارتباط برقرار کنید.
نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟