plane car building loader animation

جاهای دیدنی کازرون

divider image
استان فارس، شهرستان کازرون، جاده قدیم شیراز به کازرون، 18 کیلومتری دشت ارژن

گردشگاه میان کتل شیراز یا منطقه حفاظت شده میان کتل یکی از جاذبه های گردشگری استان فارس است که در شهرستان شیراز واقع شده است.

استان فارس، شهرستان کازرون، 55 کیلومتری غرب شیراز، 22 کیلومتری جاده شیراز- کازرون

دریاچه هفت برم شیراز تفرجگاهی خوش آب و هوا و سرسبز با دریاچه های آب شیرین است که به عنوان یکی از قطب های گردشگری شیراز شناخته می شود.

استان فارس، شهر کازرون، 23 کیلومتری جاده کازرون به شیراز

پارک جنگلی امامزاده سید حسین کازرون یکی از تفرجگاه های محبوب شهر کازرون است که در 25 کیلومتری این شهر واقع شده است.

استان فارس، شهر کازرون، کیلومتر 40 جاده کازرون به شیراز

دریاچه ارژن یکی از دریاچه های جنوب کشور است که در مجاورت جاده کازرون به شیراز قرار گرفته است. این دریاچه بخشی از منطقه حفاظت شده ارژن و پریشان است.

استان فارس، شهرستان کازرون، بخش جره و بالاده

دریاچه پریشان یکی از مهم ترین دریاچه ها و تالاب های جنوب کشور است که در استان فارس و شهرستان زیبا و سرسبز کازرون قرار گرفته است. این دریاچه در منطقه حفاظت شده ارژن و پریشان قرار گرفته است.

استان فارس، 30 کیلومتری شهر کازرون

دشت برم کازرون یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی اطراف شهر کازرون در استان فارس است که به انبوه جنگل های بلوط، نرگس زارها و دشت های شقایق خود شناخته می شود.

استان فارس، کازرون، 20 کیلومتری کازرون، روستای دشت ارژن

یکی دیگر از مناطق حفاظت شده استان فارس منطقه حفاظت شده ارژن و پریشان است که از سوی سازمان های جهانی به عنوان ذخیرگاه زیست کره ارژن و پریشان نامگذاری شده است.

استان فارس، 15 کیلومتری کازرون، مجاورت رود شاپور

شهر تاریخی بیشاپور یکی از شهرهای باستانی استان فارس است که در شهرستان کازرون واقع شده است. این شهر تاریخی و مشهور در دوره ساسانی ساخته شده است.

استان فارس، کازرون، میدان شهدا، خیابان شهدا

بازار کازرون یکی از بناهای تاریخی این شهر تاریخی و زیبا است که از قرون گذشته جزو بازارهای فعال و مهم ایران بوده است. بنای فعلی بازار متعلق به دوره قاجار است.