plane car building loader animation

جاهای دیدنی زاهدان

divider image
زاهدان خیابان مولوی حسینی بر

بازار چهارراه رسولی شهرستان زاهدان از قدیمی ترین بازارهای ایران که در این بازار اجناس ایرانی و وارداتی کشورهای همسایه ازجمله پاکستان و هند نیز بفروش میرسد.

پارکینگ : پولی
ATM : دارد
نمازخانه : دارد
زاهدان بلوار شهید مطهری

موزه تاریخی زاهدان که بزرگ ترین موزه در منطقه جنوب شرقی ایران می باشد.این موزه از سال های قبل انقلاب در زمینی به مساحت 13 هزار متر مربع ساخته شد.که بعد از انقلاب در سال 1379 توسط سازمان میراث فرهنگی بازسازی شد.

پارکینگ : رایگان
زاهدان خیابان طالقانی،طالقاني14

موزه پست و ارتباطات زاهدان که در خیابان طالقانی زاهدان قرار دارد یکی از موزه های پست و ارتباطات کشور می باشد.این مکان در سال 1338 با نصب اولین فرستنده رادیویی یک کیلو واتی شروع به کار کرده بود که در این زمان یکی از بهترین موزه های پست وارتباطات جنوب شرق به حساب می آید.

پارکینگ : ندارد
زاهدان بزرگراه خلیج فارس بوستان ملت

کلاته رزاق زاده یا همان بوستان ملت زاهدان یکی از تفرجگاه های معروف استان سیستان و بلوچستان می باشد که مردم زاهدان بیشتر ساعات تعطیلی خود را در آنجا با خانواده و دوستان خود می گذرانند.

پارکینگ : دارد
فضای بازی کودکان : دارد
نمازخانه : دارد
بوفه خوراکی : دارد
سرویس بهداشتی : دارد
زاهدان خیابان امام خمینی

بازار سلمان زاده زاهدان که به بوتیک سلمان زاده زاهدان نیز معروف است، مرکز خرید اجناس ارزان قیمت در زاهدان بوده، گزینه ایده آلی برای تهیه البسه و کیف و کفش های مارک و برند می باشد.

پارکینگ : ندارد
فضای بازی کودکان : ندارد
سرویس بهداشتی : ندارد
غار صداکی در ارتفاعات کوه بیرک در بخش ایرندگان در سیستان بلوچستان واقع شده است.

در 55 کیلومتری شهرستان خاش، نگین پنهان و شگفت انگیزی در دل ارتفاعات رشته کوه بیرک جای گرفته است. این پدیده ی زیبا که کمتر شناخته شده است، غار زیبا و بزرگ صداکی است. دهانه ورودی غار دو متر می باشد، طول آن نامشخص است و ارتفاع آن در طول مسیر از 5 متر تا 20 متر متغیر است.

ایران ،سیستان وبلوچستان ، زاهدان ، خیابان دکترشریعتی،خانه ی ابویی

خانه زعیم یا همان ابویی رو به روی خانه ی شمس زاهدان واقع شده است. این ساختمان به شخصی به نام زعیم ابویی تعلق داشت که از کارمندان وزارت دادگستری وقت بود.

سرویس بهداشتی : دارد
آب آشامیدنی : دارد
سیستان وبلوچستان ، زاهدان ، 10کیلومتری جنوب شهر میرجاوه

روستای لادیز در 100 کیلومتری شهرستان زاهدان قرار دارد و از قطب های گردشگری استان سیستان و بلوچستان به شمار می آید.

فضای بازی کودکان : دارد
آب آشامیدنی : دارد