header

کویر زرین یزد

توضیحات

گردشگری و مشاهده جاذبه های گردشگری طبیعی می تواند شما را از هیاهوی شهرهای بزرگ دور کرده و آرامش بخش باشد. ایران از دیرباز به عنوان یکی از کشورهای مقصد گردشگری در جهان شناخته شده است حال آنکه بسیاری از مکان های طبیعی گردشگری آن بدون توجه مانده اند و افراد زیادی از وجود آنها خبر ندارند، کویر زرین علاوه بر جذابیت طبیعی دارای امکانات رفاهی فوق العاده مناسبی میباشد.

کویر، آرامشی است مطلق در دل طبیعتی بی همتا و ایران کشوری پر از کویرهای زیبا و جذاب، کویر زرین یزد اما شهرتش به دلیل تپه های شنی زرد رنگ و بلند قامتش است که از دور به شکل کوه هایی استوار دیده میشوند است. این کویر که در نزدیکی کویر بافق قرار داشته و مابین روستای بیاضه و ساغند قرار گرفته است به دلیل اماکن گردشگری میتواند گزینه ای خوب برای کویرگردی به همراه خانواده باشد. همچنین امکان ایجاد کمپینگ وجود دارد و شما میتوانید از امکانات رفاهی همچون سافاری، موتورسواری، موسیقی زنده و غیره استفاده کنید تا خاطره سفر به کویر برای همیشه در وجود شما بماند. کویرهای استان یزد به دلیل بکر بودن و آرامش منطقه به یکی از بهترین مقاصد سفر به خصوص در پاییز ها تبدیل شده اند که هر ساله بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده و بسیاری را به این منطقه فرا میخوانند.

در صورتی که آهنگ سفر به سمت استان یزد را کرده اید قطعا کویر زرین به خصوص به دلیل شن های زردی که دارد میتواند گزینه ای کاملا مناسب برای شما به شمار رود که میتوانید با سفر کردن به آن و گذراندن یک شب در اقامتگاه و استفاده از امکانات مناسب کویر یا رصد ستاره ها، شبی بسیار خوب به همراه خانواده یا دوستان خود داشته باشید. البته این کویر برای طبیعت گردان حرفه ای نیز گزینه ای مناسب به شمار میرود.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های یزد روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟