کوهسر مال مشهد کجاست؟ 

مجتمع تفریحی کوهسر مال مشهد دارای طراحی زیبا، چشم گیر و منحصر به فرد می باشد و از جمله جاهای دیدنی مشهد به شمار می رود.

کوهسر مشهد از دیدنی ترین مکان های مشهد است که در بلوار هاشمیه واقع شده است. مجتمع تجاری کوهسر مشهد با داشتن امکانات کافی و تجهیزات مدرن همه روزه بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جذب می کند، این استقبال بی شمار از مجتمع تجاری کوهسر مشهد آن را به یکی از قطب های توریستی تبدیل کرده است . این مجموعه بی نظیر که در زمره جاذبه تفریحی و گردشگری قرار دارد علاوه بر اینکه انتخاب مناسبی برای خرید محسوب می شود برای شکم گردی ، ورزش، پذیرایی و سرگرمی های جدید و مهیج بهترین گزینه به شمار می رود اما آنچه کوهسر مشهد را در رتبه اول جاذبه ها قرارداده است جذب تمامی گروه های سنی است که بر محبوبیت هر چه بیشتر آن اضافه کرده است.

مجموعه تجاری کوهسر مشهد:

کوهسر مشهد مساحت 5 هکتار را به خود اختصاص داده است و از 25000 متر زیربنا برخوردار است. این مجموعه که در پنج طبقه ساخته شده 20 متر ارتفاع دارد  و در سراسر آن 220 واحد تجاری با متراژهای متفاوت وجود دارد که این تنوع در متراژ فرصت خوبی را برای علاقه مندان به کسب و کار در این مجتمع تجاری فراهم کرده است. ساخت این مجموعه که هزینه ای حدود 100 میلیارد را در بر گرفته است در بام شهر مشهد و در مسیر هواپیمایی انجام شده است تا برای مسافرانی که با هواپیما به این شهر مقدس می آیند تبلیغ گیرایی باشد . از ملاک های دیگری که برای ساخت آن در نظر گرفته شده است نحوه دسترسی به مجتمع است تا بازدیدکنندگان بتوانند از بلوار وکیل آباد، هاشمیه و بلوار نماز استفاده کنند.

مجتمع کوهسر مال مشهد

فاز هایی اجرایی مجتمع تجاری کوهسر مشهد:

کوهسر مشهد شامل فازهای اجرایی ۵ مرحله ایست که در هر فاز بخش جدیدی به مجموعه اضافه شده است.
فاز اول شامل خطوط بولینگ، سالن های پذیرایی با ظرفیت 4000نفر ، رستوران ها و سالن های ورزشی و بازی کامپیوتری می شود.
فاز دوم مربوط به بخش استخر ، ماساژ، سونا، جکوزی، اسکواش ، آب درمانی ، تنیس روباز، سالن بسکتبال، والیبال، بدنسازی و پارکینگ هفت طبقه می شود.
فاز سوم مربوط به مجتمع است تا با حفظ توپوگرافی زمین کمترین تغییری را در این اراضی به وجود آورند همچنین اتصال فضاها و سالن ها و قرار گیری مجتمع رو به شهر مشهد و زیباسازی فضای بیرون ، از قسمت های دیگر این فاز میباشد.
فاز چهارم مطرح بودن این مجتمع تجاری هم در ایران و هم در خاورمیانه است.

تفریحات و سرگرمی های مجتمع تجاری کوهسر مشهد:

 کوهسر مشهد یکی از جاهای تفریحی مشهد است که دارای سالن های ورزشی از قبیل بیلیارد ، بولینگ، فیتنس، بسکتبال، والیبال، تنیس، بازی های کامپیوتری و تفریحات آبی از جمله استخر سونا ، جکوزی ، ماساژ حرفه ای و اسکواش میباشد. این سالن ها تفریحات هیجان انگیز  و آرامی را برای نوجوانان ، جوانان و افراد مسن فراهم می کند.  اما بخش دیگری که در سراسر ایران طرفداران زیادی دارد اتاق فرار این مجتمع تجاری است. اتاق فرار سه سناریو از قبیل فرار از زندان، آزمایشگاه زامبی و قتل مرموز دارد که در غالب گروه های سه یا چهار نفره انجام می شود . اتاق فرار که اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده است اغلب جوان ها و خانواده ها را مخاطب قرار می دهد و به خاطر هیجان زیادی که دارد توصیه می شود افرادی که مشکل قلبی دارند این بازی را انجام ندهند.

مجتمع کوهسر مال مشهد اطلاعات کامل

کافه، فست فود، رستوران مجتمع تجاری کوهسر مشهد:

شکم گردی از تفریحات دلپذیر این مجموعه است که وجود کافی شاپ، رستوران و فست فودها انتخاب نامحدودی را به علاقه مندان می دهد. این مجموعه با داشتن آشپزان ماهر و حرفه ای انواع غذاهای ایرانی و ایتالیایی ، انواع استیک ها، غذاهای دریایی و غذاهای سنتی را سرو می کند.

امکانات دیگر مجموعه تجاری کوهسر مشهد:

  • مدرن ترین سیستم های تهویه گرمایشی و سرمایشی
  • بکارگیری سیستم تامین هوای تازه VAV
  • پارکینگ مناسب با ورودی و خروجی مستقل
  • رستوران، کافی شاپ و غرفه های نمایشگاه
  • مانیتورینگ و نگهبانی 24 ساعته
  • دستگاه عابر بانک
  • تاکسی سرویس با ایستگاه اختصاصی
  • موقعیت جغرافیایی

 کوهسر مشهد با بروزترین امکانات همه روزه آماده ارائه خدمات برای عزیزان می باشد.

تصاویر مجتمع کوهسر مال مشهد