روستای شهرستانک

گر قصد سفر به روستایی را دارید که  در هر فصل سال زیبایی های خود را داشته باشد و آب و هوای مطبوع آن خستگی زندگی شهری را از تن شما بزداید میتوانید سری به روستای شهرستانک واقع در استان البرز در امتداد جاده چالوس بزنید. این روستای بسیار زیبا که حتی ناصرالدین شاه قاجار هم نتوانست از زیبایی های آن بگذرد و دستور به ساخت کاخی در آن داد را میتوان به عنوان یکی از بهترین روستاهایی دانست که در امتداد جاده چالوس واقع شده است. در صورتی که میخواهید به این روستا سفر کنید ابتدا باید خود را به جاده چالوس برسانید و در امتداد زیبایی های منحصر به فرد این جاده به سمت روستای شهرستانک بروید.

شهرستانک روستایی با زیبایی های بسیار زیاد طبیعی و تاریخی است. قدم زدن در کوچه باغ های میوه این روستا میتواند لذتی به همراه داشته باشد که تمامی خستگی زندگی ماشینی امروز را از تن شما به دور کند. به دلیل وجود باغ های میوه بسیار زیاد در این روستا در فصل پاییز این روستا مانند یک تابلوی نقاشی خوش رنگ و لعاب میشود. وجود آب و هوای مناسب و اقلیم طبیعی زیبا این روستا را به یکی از بهترین مکان های گردشگری در استان البرز تبدیل کرده است که بسیاری از افراد را به سمت خود میکشاند. علاوه بر زیبایی های طبیعی و تاریخی که به آن اشاره شد خونگرم بودن و وجود محصولات طبیعی دست کشاورزان میتواند دلیلی باشد که شما را به سمت این روستا بکشاند.

این روستای بسیار زیبا که ناصرالدین شاه قاجار هم در آن محلی برای استراحت ساخته بود را میتوان به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری استان البرز دانست. این روستا کاملا در دسترس کسانی است که در پایتخت و شهرهای اطراف یا کرج زندگی میکنند.

روستای شهرستانک، روستایی زیبا و دیدنی

سفر خوبی را برای شما آرزومندیم