header

برج متل قو

توضیحات

برج متل قو کجاست

در شهر زیبای سلمانشهر و در حاشیه دریای خزر، مجتمع قو الماس خاورمیانه که به برج متل قو معروف است، به عنوان مجموعه ای  فاخر به صورت 3 برج غول پیکر در کنار هم بنا شده است که دو برج آن که به برج های دوقلو متل قو معروف است، به عنوان مراکز تجاری و مسکونی استفاده گردیده، برج دیگر هتلی باشکوه در 38 طبقه است که مجتمع ورزشی لوکس و مجهزی حد فاصل این هتل با برج های دوقلو قرار دارد. 

صاحب برج متل قو

احد عظیم زاده تاجر و صادر کننده بزرگ فرش دستبافت، بنیان گذار این امپراطوری بزرگ بوده، برج متل قو را با سرمایه شخصی خویش بنا نهاد.

مجتمع مسکونی برج متل قو

این بخش شامل دو برج دوقلو با 25 طبقه بوده که با مرغوب ترین مصالح ساختمانی ساخته شده است. 297 واحد مسکونی آپارتمانی با متراژ 80 تا 180 متر و 5 واحد مسکونی آن، بصورت پنت هاوس می باشد که 4 واحد آن 870 متر زیربنا و یک واحد دیگر، دارای  1700 متر با معماری بی نظیر و لوکس می باشد. در طبقات پایین برج متل قو، 486 واحد تجاری قرار دارد.

 زیبایی های بی نظیر این مجموعه موجب گردیده است که متل قو کجاست، قیمت برج عظیم زاده در متل قو و همچنین قیمت واحدهای مسکونی پروژه قو الماس خاورمیانه از جمله سوالات بی شمار گردشگران و مسافرانی باشد که به این منطقه سفر می نمایند.

امکانات برج متل قو

امکانات و تجهیزات این مجموعه لوکس و بی نقص، خود گواه از حساسیت بالای سازندگان آن دارد. در بخش های مختلف این مجتمع عظیم، تعداد 29 آسانسور پاناروما تعبیه شده است. از این تعداد، 4 دستگاه آن در بخش مسکونی بوده، که نیمی از آنها کابین طلا دارند. در بخش تجاری نیز 12 آسانسور و در بخش ورزشی ، 3 آسانسور قرار دارد.

برای هتل مجلل آن نیز 12 آسانسور در نظر گرفته شده است که 8 دستگاه آن برای استفاده مسافران و مهمانان هتل بوده، که 2 تا از آنها با کابین طلا می باشد. 2 آسانسور برای استخر، 4 دستگاه جهت حمل غذا و 2 آسانسور نیز برای کارهای خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد.

فضای داخلی برج ها و سقف های آنها به زیبایی هرچه تمام تر نورپردازی شده، تصاویر زیبای 3 بعدی  که بر روی نمای خارجی آنها با کمک پروژکتورها ایجاد می گردد در کنار لیزری که بر بالای ساختمان مستقر بوده و تا 50 کیلومتر قابل رویت است، جاذبه ای لوکس و منحصر به فرد برای این مجموعه پدید آورده است.

لابی برج های عظیم زاده متل قو با مساحت قریب به 604 متر با سنگ های خاص و زیبای ایتالیایی شکوه این مجموعه را دو چندان نموده است.

قیمت پنت هاوس برج عظیم زاده

تعیین قیمت پنت هاوس در متل قو متناسب با نزدیکی یا دوری آن ملک با خط ساحلی داشته، هر چه ویو و دید بهتری به سمت جنگل و دریا داشته باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

با توجه به قیمت های متغییر زمین نمی توان بطور قطع گفت که قیمت پنت هاوس در متل قو چقدر است اما به دلیل موقعیت عالی و جذابیت بالا برای گردشگران ایرانی و خارجی قیمتی همرده با محله های اعیانی پایتخت دارد.  

هزینه ساخت برج متل قو

بیش از 180 میلیارد تومان تاکنون صرف این پروژه ملی شده است تا با بهترین مصالح و به روزترین متد مهندسی جهان، مجتمعی توریستی-گردشگری بنا شود.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
 • مشخصات :

  اینترنت :
  پولی
  پارکینگ :
  دارد
  مترو :
  ندارد
  تاکسی :
  دارد
  اتوبوس :
  دارد
  کارت خوان :
  دارد
  ATM :
  دارد
  فضای بازی کودکان :
  دارد
  نمازخانه :
  دارد
  کشیدن سیگار :
  ممنوع
  بوفه خوراکی :
  دارد
  سرویس بهداشتی :
  دارد
  آب آشامیدنی :
  دارد

موقعیت نزدیکترین جاذبه های مازندران روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟