باغ گلها یکی از مکان های دیدنی استان کرمانشاه هست که در بزرگراه کمربندی مقابل بیمارستان سینا قرار دارد و در سال 1393 احداث شده است ودومین باغ گلهای کشور را به خود اختصاص داده است. این باغ مساحتی حدود 5 هکتار دارد و با جدیدترین تکنیک های روز دنیا ساخته شده است که محیط جدیدی را در خور تماشا به رقم آورده است.
در باغ گلها 4 هزار گونه گیاه وجود دارد که شامل گل های ایرانی، ایتالیایی، ژاپنی، فرانسوی هست و مناسب برای بازدید در شش ماه اول سال است. این باغ بی نظیر پذیرای تمام مردم در عید نوروز به صورت رایگان می باشد و مردم می توانند از خدمات به عمل آمده برای جلب نظر بازدیدکنندگان استفاده کنند.
از ویژگی های مهم این باغ پرورش گیاهان داروئی هست. علاوه بر انواع مختلف گیاهان زینتی پرورش گیاهان آپارتمانی در باغ  نیز رواج دارد استفاده از بذرهای هلندی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند باعث شده است گیاهان موجود در باغ از ظاهر و مقاومت بهتری برخوردارشوند. علاوه بر گلهای رنگارنگ موجود در باغ سیصد نوع درختچه و گونه های متفاوت کاکتوس نیز دیده می شود. این باغ نه تنها مکانی برای سیاحت است بلکه مکانی برای آموزش و ارتقای فرهنگ در محافظت از محیط زیست و افزایش سطح علمی و تحقیق روی گونه های مختلف گیاهان موجود در این باغ نیزهست.
باغ که ازمسیر دسترسی آسان و بدون ترافیک برخوردارهست در کنار باغ پرندگان واقع شده است در ضلع شرقی باغ پارکینگی قرار دارد که در جهت رفاه حال بازدیدکنندگان در آن تعبیه شده است.