header

تبادکان مشهد

توضیحات

در اطراف شهر مقدس مشهد امام زاده های زیادی وجود دارد که هر کدام می توانند مقصدی برای سفر در روزهای برفی زمستان باشند که ضمن بهره بردن از معنویات ب افراد اجازه میدهد تا از طبیعت زیبای اطراف مشهد در زمستان بهره کافی را ببرند، که جمله این امامزاده ها، امامزاده تبادکان مشهد است .

تبادکان کجاست؟

تبادکان در بخش مرکزی شهرستان مشهد قرار دارد، تبادکان مشهد دارای پنج امام زاده از نوادگان امام چهارم شیعیان می باشد. این امامزادگان در سال 1386 به وسیله اهالی روستا کشف و توسط متخصصین امور دینی و امور خیریه تایید شدند، پس از آن شجره نامه هایی به نام های فاطمه خاتون (دختر امیر)، سید امیر حسین (پسر امیر)، سید امیر کمال الدین (پدر) و سید کمال الدین محمود (نوه) کشف شد که گواهی کاملی بر صحت این نوشته ها و اطلاعات می باشد و اکنون با گذشت چند سال از کشف این امامزاگان هزینه حدود 400 تا 500 میلیون جهت ساخت و تجهیز این آرامگاه ها شده است.

عکس تبادکان مشهد

در این مکان امکانات رفاهی برای زائرین این امام زادگان فراهم گشته است. آستان مقدس امام زادگان تبادکان مکان زیارتی ساده و صمیمی می باشد که همین امر باعث شده است که زائرین زیادی را از مناطق مختلف به سمت خود جذب کند. 

فاصله ی مشهد تا تبادکان

روستا تبادکان منطقه ای وسیع در فاصله 30 کیلومتری در شمال شرق مشهد مقدس قرار دارد.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های خراسان رضوی روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟