header

اقامتگاه بومگردی عمونوروز طبس

توضیحات

استان خراسان جنوبی مخصوصا شهرستان طبس جز مکان هایی است که بیشترین جاذبه طبیعی یا تاریخی را دارد. دیدن همه ی این جاذبه ها در یک روز امکان پذیر نیست، برای اقامت 2-3 روزه لازم است محل مناسبی برای استراحت در نظر گرفت. در کنار هتل ها مکان هایی با نام اقامتگاه های بومگردی در مناطق هدف گردشگری، این نیاز را برطرف می کند.

در فاصله حدود 10 کیلومتری شهر طبس، در جاده طبس – اصفهان اقامتگاهی با عنوان اقامتگاه بومگردی عمونوروز طبس، برای رفاه حال گردشگران در میان نخلستان روستای کرد آباد تعبیه شده است. این اقامتگاه بومگردی که از سابقه بالایی نسبت به سایر مکان های مشابه خود دارد و نخستین اقامتگاه طبس به شمار می آید، مانند دیگر اقامتگاه های شهرستان طبس از امکانات بالایی برخوردار است.

سالانه مخصوصا در تعطیلات نوروز یا تعطیلات تابستانی مورد استقبال بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی قرار میگیرد. مهم ترین مزیت اقامتگاه بومگردی عمونوروز این است که در محل مناسب و نزدیک به جاذبه های گردشگری طبس از جمله روستا های ازمیغان، خرو، مهربانی، نیاز، کال جنی، طاق شاه عباسی و چشمه آبگرم مرتضی علی واقع شده است.

این مجموعه با 20 اتاق ظرفیت پذیرش 120 نفر را دارد که در سال 90 به بهره برداری رسیده است. اقامتگاه عمونوروز مربوط به 70 سال پیش است که به سبک قدیمی و معماری سنتی دارای نورگیر و بدون پنجره است. حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی آشپزخانه عمومی، پارکینگ، اینترنت در هر اتاق، و صبحانه جز امکاناتی است که ارائه می شود.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

خدمات و امکانات
 • مشخصات :

  اینترنت :
  رایگان
  پارکینگ :
  رایگان
  کشیدن سیگار :
  ممنوع
  بوفه خوراکی :
  دارد
  سرویس حمام :
  دارد
  سرویس بهداشتی :
  دارد

موقعیت نزدیکترین جاذبه های خراسان جنوبی روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟