header

ارگ جدید بم

توضیحات

منطقه توریستی تفریحی و گردشگری ارگ جدید بم در شهر بروات حدود 5 کیلومتری شهرستان بم قرار گرفته است. در این مکان انواع تفریحات مثل اسب دوانی ، رانندگی با موتورچهارچرخ ، دوچرخه سواری و انواع تفریحات مهیج دیگر برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

علاوه بر موارد فوق یک دریاچه مصنوعی بزرگ و بسیار زیبا همراه با آبنما و آبشار و اسکله تفریحی ساخته شده است که گردشگران میتوانند در این دریاچه به قایقرانی تفریحی بپردازند و از طبیعت زیبا و سرسبز لذت ببرند.

گردشگری ۷۲۴ همراه شماست

با نصب اپلیکیشن گردشگری ۷۲۴ با جاذبه ها و اقامتگاه های کشور آشنا شوید و از سفر خود لذت ببرید

موقعیت نزدیکترین جاذبه های کرمان روی نقشه

نظرات

نظر شما در مورد این جاذبه ؟

تجربه تلخ بازدید از شهر مردگان
vahid82h@yahoo.com ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
با سلام میخواستم تجربه خودم را درباره بازدید از ارگ جدید بم با دوستانی که می خواهند وقتشان را بگذارند و مسافت طولانی را طی کنند در میان بگذارم. ارگ جدید بم یک پارک بزرگ به همراه دریاچه است. ما ساعت ۵ بعد از ظهر به آنجا رسیدیم همه مکانهای ورزشی و تفریحی بسته بودند به نحوی بسته.بودند که گویا هیچگاه باز نبوده اند. اما با این حال از باغبانها و انتظامات پرس و جو کردیم گفتند فردا همه جا باز اند. الان ساعت کاری آنها تمام شده. تصمیم گرفتیم به علت طی مسافت طولانی یک شب آنجا کمپ بزنیم تا فردا از این مجموعه استفاده کنیم. فردا به استخر مراجعه کردیم دریغ از یک موجود زنده که بگوید اینجا بسته است. مسافت تقریباً زیادی را تا پیست اسب سواری رفتیم درب ساختمانی که بالای آن نوشته پیست اسب سواری را باز کردیم دیدیم منزل کسی است با عذرخواهی از آن بیرون آمدیم. داخل اصطبل اسب‌ها که سوله ای بزرگ بود رفتیم آنجا پیرمردی در حال نظافت زمین بود، از او پرسیدیم مسوول اینجا کیست؟ گفت همین جا در محوطه است حال محوطه ای بزرگ و پر از دار و درخت با فریاد دنبال مسوول گشتیم اما چیزی مشاهده نکردیم. از اسب سواری هم منصرف شدیم و رفتیم سراغ پیست موتور سواری و ایستگاه کرایه دوچرخه متاسفانه آنجا هم بسته بود. در نهایت خدمت مدیریت مجموعه رفتیم تا اعتراض کنیم ایشان هم گویی از ما طلبکار بودند. به نظر اینجانب به هیچ عنوان از این شهر مردگان بازدید نفرمایید.
  • انتظامات
  • فضای سبز
  • بسته بودن تمام مراکز تفریحی ورزشی
  • نبودن اطلاعات یا راهنمایی