header

آبشار دوقلوی زیارت، یکی از آبشارهای خزه ای ایران

فاصله از مرکز استان 18.1 ک.م فاصله از شهرستان گرگان 19.9 ک.م فاصله از شهر گرگان 19.9 ک.م

آدرس

(گلستان - گرگان - گرگان)


استان گلستان _ گرگان _ روستای زیارت

شماره ها

09398086395

مجموعه آبشارهای دو قلوی زیارت یکی از آبشار های باشکوه استان گلستان می باشد. این مجموعه آبشارها در نزدیکی روستای زیارت قرار گرفته است و یکی دیگر از آبشارهای خزه ای استان گلستان بشمار می رود. برای رسیدن به روستای زیارت باید از پارک جنگلی ناهار خوران فاصله گرفته و به داخل روستا رفت و از داخل روستا به آبشارهای دو قلوی زیارت قابلیت دسترسی را داشت.

مسیر آبشار دارای دره ها، چشمه ها و درختان زیبایی می باشد. خوبی این آبشار نزدیکی آن به شهر گرگان و روستای زیارت است؛ که علاوه بر اینها، چندین جاذبه گردشگری زیبا نیز در نزدیکی آن قرار دارد. گردشگران عزیز می توانند تا نزدیکی آبشار را با وسیله نقلیه بروند، منتها برای رسیدن به آبشار باید چند صد متری را از بین شن ها و رود خانه ها عبور کنند. این مکان جای خوبی برای آبتنی می باشد.

یکی دیگر از جذابیت های آبشارهای زیارت این است که ارتفاع آن تا حوضچه زیاد است و باعث بالا رفتن رطوبت شده که خود سبب تغییر رنگ سنگ های این منطقه شده است.

برخی از امکانات رفاهی این منطقه گردشگری عبارتند از آب آشامیدنی ، فروشگاه مواد غذایی ، هتل ها ، آلاچیق ها و غیره. بهترین فصل بازدید از این منطقه زیبای گردشگری، بهار و تابستان می باشد.


نویسنده

این جاذبه توسط یونس ثبت شده است

مشخصات

آبشار دوقلوی زیارت، یکی از آبشارهای خزه ای ایران

امتیاز کاربران به :

آبشار دوقلوی زیارت، یکی از آبشارهای خزه ای ایران

شما هم می‌توانید در مورد این مقاله نظر بدهید.

افزودن نظر جدید
نظرات کاربران (0 نظر)

پرسش و پاسخ :

پرسش خود را مطرح کنید

پرسش ها و پاسخ (پرسش ها 0)